Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilir Mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilir Mi?

Cevap: Emre Çolak forvet arkasi oynayabİlİr mİ?

beyler yarın gece 10 11 maç var.tanısamda arayıp çağırmam bu çocugu.ezerler abileri diye.(fizik olarak)

Cevap: Emre Çolak forvet arkasi oynayabİlİr mİ?

asıl yeri orası zaten ve orda oynaması lazım. o bölgede oynarsa her maç araya 3 gollük pas garanti !bu kadar iddialıyım çünkü gerçekten çok yetenekli.

Cevap: Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilirr Mi?

Herkesin düşündüğünün aksina Emre'nin probleminin sadece fiziksel olmadığını, oyun anlayışı ve oyun görüşü problemi olduğunu düşünüyorum.

Zira Emre ne zaman pas atacağını, ne zaman adam eksilteceğini ve doğru pas tercihinin hangisi olduğunu bilmeyen bir oyuncu. Bir kişiyi geçmeye çalışmadan doğru adamı bulamama problemi olan bir adamın bırakın oyun kurucu oynamasını sahada bile olamayacağını düşünmekteyim günün futbol yapısında. Çünkü o boştaki adamı tercih edinceye kadar 3 kere basarlar ayağındaki topa, fiziksel durumu da göz önüne alındığında bu oyun anlayışıyla sahada barınmasının imkanı var mı?

Cevap: Emre Çolak Forvet Arkası Oynayabilir Mi?

Emre Çolak kadar umutsuz bir vaka görmedim boşa zaman kaybı. Fiziği 0 mevkisi gereği oyun görüşü en iyilerden biri olması gerekirken amatörce oynuyor. Fiziğin zayıf olabilir ama bunu tempon ve kondüsyonunla kapatabilirsin Sabri gibi. İleride Bank Asya 1. ligde oynayamaz sonu Cafercan ve Oğuz Sabankay'dan kötü olacak..

Güçlü bir fiziğe sahip olduğunda forvet arkasında formayı bırakmaz. :yenieek:

Aydın'a benzetenler olmuş da alakası yok.Aydın'ın ruhu alınmış.Emre'de yine de hırs var.Fiziği zayıf felan ama ikili mücadeleye girmekten çekinmiyor.

Bence tek eksiği maç eksikliği.Alıp şöyle 3-5 maç arka arkaya oynatmıyoruz ki.

Gerçi eski Galatasaray yok.Eskiden ilk yarıdan 2-3 atıp ikinci yarı kafamıza göre adam denerdik.

Şimdi döt zoruyla 1'i atıyoruz veya atamıyoruz.Yada atıp ikinci yarı yiyoruz.Son dakikalar yine kanser ediyor bizi.

Böyle bir ortamda ne Emre Çolak denenebiliyor ne de Anıl.Ama geçen seneden dolayı Bülent Ünder'i asla affetmem.İddiamız yokken.3-4 adam oynatmalıydı.Misal Semih

Oynamasına oynar ama şunları yaparsa;

1) bencilce oynamayı bırakmalı. Kendini göstermek için sürekli topu ayağında tutup hem oyunu yavaşlatıyor hemde topu kaybediyor.

2) Engin Baytar gibi koşabilmeli. Bunun için 40 fırın ekmek yemesi gerek.

Şayet bunları yaparsa zaten o bölgenin oyuncusu oynar. Bu çocuğun en büyük problemi bu yaşına kadar pofpoflanarak gelmiş olması sanırım. Oynadığı her yaş grubunda en iyi olduğundan biraz hagi muammelesi görmüş gibi. Hala da öyle olduğunu zannediyor ama yanıldığının farkına varmış değil.

Levent ne yaptın? Engin Baytar gibi koşacaksa hiç çıkmasın sahaya. Ben 60 dk. lık adam istemiyorum ;) Bence Emre Çolak ilk önce ekmek yemeye başlasın. Floryaya yakın olsam her öğlen 1,5 Adana, Urfa, İskenderle besleyip Şalgam suyuyla dövüp Ötüken çeliği yapıcam yiğidoyu. Sabah, akşam dut pekmezi içirip tahin helvası yedirmek lazım bunaki güce kuvvete gelsin Tıfılinho ;)

Oynamasına oynar ama şunları yaparsa;

1) bencilce oynamayı bırakmalı. Kendini göstermek için sürekli topu ayağında tutup hem oyunu yavaşlatıyor hemde topu kaybediyor.

2) Engin Baytar gibi koşabilmeli. Bunun için 40 fırın ekmek yemesi gerek.

Şayet bunları yaparsa zaten o bölgenin oyuncusu oynar. Bu çocuğun en büyük problemi bu yaşına kadar pofpoflanarak gelmiş olması sanırım. Oynadığı her yaş grubunda en iyi olduğundan biraz hagi muammelesi görmüş gibi. Hala da öyle olduğunu zannediyor ama yanıldığının farkına varmış değil.

Levent ne yaptın? Engin Baytar gibi koşacaksa hiç çıkmasın sahaya. Ben 60 dk. lık adam istemiyorum ;) Bence Emre Çolak ilk önce ekmek yemeye başlasın. Floryaya yakın olsam her öğlen 1,5 Adana, Urfa, İskenderle besleyip Şalgam suyuyla dövüp Ötüken çeliği yapıcam yiğidoyu. Sabah, akşam dut pekmezi içirip tahin helvası yedirmek lazım bunaki güce kuvvete gelsin Tıfılinho ;)

Elinde kalır Mahir çocuğu döverken :)

Emre Çolak'tan pehlivan olur mu? Evet olur.Yukarıda yazanları yaparsa

Başkan ben onu ateşte dövücem ;) Bir nevi çelik Messimiz olacak :) Onun sinir sistemini Ergün Pembe, Oyun zekasını Linel Messi, Süratini Ronaldo, Tekniğini Ronaldinho ile harmanlayıp ortaya Mustafa Sarp kıvamında bir oyuncu çıkartmak lazım.

Elinde kalır Mahir çocuğu döverken :)

Başkan ben onu ateşte dövücem ;) Bir nevi çelik Messimiz olacak :) Onun sinir sistemini Ergün Pembe, Oyun zekasını Linel Messi, Süratini Ronaldo, Tekniğini Ronaldinho ile harmanlayıp ortaya Mustafa Sarp kıvamında bir oyuncu çıkartmak lazım.

Bana da öğrette bende aydından Figovari bir şey yaratmaya çalışayım.

Emre Çolak, fiziğini geliştirirse ofansif olarak her yerde oynar. Ama şuan için pek mümkün gözükmüyor.

Üst Alt