Emre Çolak: "Galatasaray'dan ayrılmak çok zordu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Çolak: "Galatasaray'dan ayrılmak çok zordu"

emre-colak-galatasaray-dan-ayrilmak-cok-zordu_880a5.jpg

Son haftalarda Deportivo'nun değişilmez isimlerinden olan temsilcimiz Emre Çolak, "Her şey harika gidiyor" dedi.

İspanyol basınına konuşan Emre, "Buraya gelmeden önce bazı şüphelerim vardı. 14 yıl Galatasaray'da oynadım. Ayrılık benim için gerçekten zor bir karardı" dedi.

Deportivo'ya imza atışında eski takım arkadaşı Jose Rodriguez'in de payı olduğunu söyleyen Emre Çolak, "Bana Deportivo'nun büyük bir aile olduğunu söyledi. Takım arkadaşlarım ve hcocam bana çok yardımcı oldu. Buraya geldiğim için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

La Liga'daki diğer temsilcimiz Arda Turan'dan da 'Ağabeyim' diye bahseden Emre Çolak, "Onunla karşı karşıya geleceğim için hem heyecanlı hem de gerginim. Arda benim hep örnek aldığım isim oldu. Hayatımda çok büyük bir yere sahip" diye konuştu.

Emre Colak: Galatasaray'dan ayrılmak cok zordu ilgili haber.

Şimdi bu cümleyi okuduktan sonra gözyaşlarıma nasıl hakim olabilirim? O kadar özledik ki aslan parçasını, keşke geri dönse..

Senide bir gün barça formasıyla görür müyüz acaba
Arda dan daha yetenekli ama kafa yok. En büyük sorunu bu, bunu aşarsa hâlâ geç değil.

Tam ona uygun bir ligde göz önünde olacak hep, sıçıp batırmazsa ben bir iki kademe daha büyük bir Ispanyol takımına gidebileceğini düşünüyorum.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Emre yetenekli bir futbolcu fakat bir türlü istikrarı sağlayamadı inş. ispanya'da bu çıkışı sağlar hak ettiği yeri bulur ara sıra patlamaları oldu ama bir türlü devam ettiremedi.

Vallahi billahi nolursun geri gel lan benim bu izlediğim form olarak Emre Çolak>Selçuk+Wesley bakın sadece form olarak söylüyorum

Üst Alt