Emre Çolak, Kariyer Rekorunu Kırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Çolak, Kariyer Rekorunu Kırdı!

5095297.jpg

La Liga ekiplerinden Deportivo forması giyen eski futbolcumuz Emre Çolak, kariyer rekorunu kırdı.

Sezon başında Galatasaray'dan ayrılarak Deportivo'ya transfer olan Emre Çolak, takımını sırtlamaya devam ediyor.

25 yaşındaki oyuncu Deportivo'nun Espanyol ile 1-1 berabere kaldığı maçta 1 asist daha yaptı ve bu sezonki asist sayısını 6'ya çıkartarak kariyer rekorunu kırdı.

Deportivo'da iki kez ayın yabancı futbolcusu seçilen Emre Çolak performansı ile dikkat çekiyor.

13 yıllık Galatasaray kariyerinin ardından Deportivo'ya transfer olan Emre, bu sezon İspanya La Liga'da 13 maçta 1 gol 6 asist ile takımına katkı verdi.

Sporting Gijon, Granada, Real Sociedad (2), Osasuna ve Espanyol maçlarında gol pası veren yıldız futbolcu La Liga'daki tek golünü ise Valencia'ya attı. Süper Lig'de Galatasaray formasıyla 128 maçta 10 gol atan ve 14 asist yapan Emre Çolak 13 haftada yaptığı 6 asist ile şimdiden kariyer rekorunu kırdı.

Deportivo tarihinin ilk Türk futbolcusu olan Emre, ilk yarıda La Liga'da maç başına en çok kilit pas atan 6. oyuncu oldu.

Fanatik

Tebrik eder,ustun basarilar dileriz.

Bircok gereksiz zirtoyla zamli sozlesme uzatip bu degerli kardesimi elinden kaciran is bilmez yonetimi ise sopaynan dovmek lazim.

Biz bu cocuga niye hic korner kullandirmadik. Selcuk ve Sneijder hep ön direge kesiyor toplari, sanki kafaya cikan adam varmis gibi orada.

Dikkatimi cekti Deportivo da hep uzun atiyor kornerleri Emre.

Bilen bilir, bir Kasımpaşa maçıydı. Hangi sezon olduğunu hatırlamıyorum. Ben böyle bir maç izlediğimi hatırlamıyorum Emre'ye dair. Mükemmel ötesi bir maç çıkarmıştı. Çünkü kanatta değil asıl mevkisi olan orta sahada oynamıştı.

Üst Alt