Emre: "Galatasaray ikinci olsun" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Galatasaray ikinci olsun"

Cevap: Emre: "Galatasaray ikinci olsun"

Averajla şampiyon olupta ligin üstündeyiz demek ne demek...

Biri bana açıklasın...

La bir golle şampiyon oldunuz...

Hala konuşuyor...

Ayrıca diğer açıklamaya kızmadım...

Kalkıpta rakip şampiyon olsun diyecek bir salak var mı bilmiyorum...:D

9 puan geri düştükten sonraki 18 maçın 17'sini kazanan takım oynadığı ligin üzerindedir hangi lig ve ülkede olursa olsun. Şampiyon olup olmaması önemli değil.

9 puan geri düştükten sonraki 18 maçın 17'sini kazanan takım oynadığı ligin üzerindedir hangi lig ve ülkede olursa olsun. Şampiyon olup olmaması önemli değil.

Ligin üzerindeki takım nasıl 9 puan geriye düşüp, Yeni Malatyaspor ve Young Boys + PAOK'a eleniyor onu da açıklar mısın? :asd:

GS şampiyon olsun demesini beklemiyorduk herhalde. Zamanında biz alsaydık zaten şampiyonduk, şuanda Emre-Selçuk yardırıyor olacaktı.

Barcelona'yi istiyormus dingil, herhalde kendini hala Galatasaray'da saniyor valla Barça sizin gözünüzün yasina bakmaz 10 tane çakar oturursunuz..

- Barcelona çıkarsa çok güzel olur. Onların ayarında olmadığımızı kabul ediyorum.

Kabul ediyomus te allam.

Emre, Fenerbahce'ye gitmeden önce Adnan Polat'a beni transfer edin diye Florya'ya kadar geldi mi gelmedi mi? Gerisi fasafiso. Zaten kötü birsey de dememis.

Dellendim şu an var ya öyle küfüler saydırıyorum ki o herife yasak olmasa buraya da yazıcam.Kafayı tırlattım ulan senin yüzünden.Ne hakla Galatasaraylıları kızdırıcak açıklamalar yaparsın sen gece gece sinir katsayımı yükseltti herif ya.:mad:

Üst Alt