Emre: "Galatasaray ikinci olsun" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Galatasaray ikinci olsun"

Fenerbahçeli futbolcu Emre'den Galatasaraylıları kızdıracak açıklamalar.

emre_42.jpg

Sezonu şampiyon tamamlayan Fenerbahçe'nin milli yıldızı Emre Belözoğlu, ligin stresini Çeşme'de tatil yaparak atıyor.

BİZ ŞAMPİYON OLALIM G.SARAY'DA..

Emre Belözoğlu, Lig TV'ye yaptığı açıklamada Fatih Terim'e övgüler yağdırdı. Terim'in olduğu yerde mutlaka arkadaşlık ortamı oluşacağını belirten Emre "Tabii biz önce Fenerbahçe'yi düşünüyoruz. Seneye inşallah biz şampiyon oluruz, Galatasaray da ikinci olur" dedi. Emenike'nin çok iyi bir transfer olduğunu da kaydeden Emre, "Karşılıklı oynarken de beğendiğim bir oyuncuydu" diye konuştu.

BARCELONA ÇIKSIN

Geçen sezon Galatasaray ve Beşiktaş'ın şampiyonluk yarışında geride kalmalarının kendileri açısından iyi olduğunu belirten Emre şöyle konuştu: "Onlar da arkamızdan gelse çok daha zor olabilirdi. Bizim adımıza biraz daha kolay oldu." Şampiyonlar Ligi'ni değerlendiren tecrübeli oyuncu, "Türkiye ligi ile kıyaslanmayacak kadar zor maçlar olacaktır. Barcelona çıkarsa çok güzel olur. Onların ayarında olmadığımızı kabul ediyorum. Ama Türkiye liginin de üzerinde bir takımız. İyi konsantre olursak Şampiyonlar Ligi'nde de hemen hemen tüm rakiplere karşı kafa kafaya oynayabiliriz" dedi.

kralspor.ensonhaber

daha bu adamı bu forma altında görmek isteyen varsa birşey diyemiyorum... :mad:

Cevap: Emre: Galatasaray ikinci olsun

Kotu bir sey dememis aksina iyi bir sey demis . Ben Emre'yi sevmem o ayri ama adamin biz sampiyon olmayalim GS olsun diyecek hali yok .

Cevap: Emre: "Galatasaray ikinci olsun"

kızacak bi açıklama yok medya gene pof pof luyo

yalnız barça çıksında bjk rekorunu egale edin :asd:

Averajla şampiyon olupta ligin üstündeyiz demek ne demek...

Biri bana açıklasın...

La bir golle şampiyon oldunuz...

Hala konuşuyor...

Ayrıca diğer açıklamaya kızmadım...

Kalkıpta rakip şampiyon olsun diyecek bir salak var mı bilmiyorum...:D

adam yanlış bişey dememiş ki onların şampiyon olmasını isterim tarzı konuşacak hali yok

Emre ismini duyunca okuma dan saldırıyorsunuz. Emre'yi bir çoğumuz sevmeyiz o ayrı -ki adam bi şey de dememiş zaten.Kalkıp da Galatasaray Şampiyon olsun diyecek hali de yok.

Üst Alt