Emre Golden Sonra Hamit'e Sinirlendi! | Video | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Golden Sonra Hamit'e Sinirlendi! | Video

[TABLE="width: 800, align: center"]

Emre'nin siniri kime? Açıkladı...

[h=2]Dünya Kupası Elemeleri ikinci maçında Estonya ile karşı karşıya gelen Milli Takımımız'ın attığı ilk golde Emre Belözoğlu'nun kulübeden çıkmayan Hamit Altıntop'un yanına sinirli şekilde gitmesi dikkat çekti.[/h]
11 Eylül 2012 Salı - 22:52​

20120911-221746_ist601.jpg

[TD="colspan: 2"]Milli Takımımız'ın Estonya ile karşı karşıya geldiği mücadelede gol perdesini açan isim olan kaptan Emre Belözoğlu'nun sevinci sosyal medyada ve futbol kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

İlk yarının son dakikalarında gelen golün ardından gole imzasını atan Emre Belözoğlu büyük bir sevinç yaşadı. Attığı gol sonrası saha içindeki takım arkadaşlarını toplayarak Abdullah Avcı ve yedek oyuncularla bir araya gelinmesi için yönlendiren Emre'nin bu davranışı dikkat çekti. Deneyimli oyuncu Emre Belözoğlu'nun sevincin ardından ise kulübeden çıkmayan bir ismin yanına gittiği gözlendi.

Yayıncı kuruluşun görüntülerine yansımayan anlarda Emre, kulübede oturan o isimle konuştuktan sonra sahaya yeniden döndü. Net olarak görünmeyen ismin ise daha sonradan Hamit Altıntop olduğu öğrenildi. Bu olay sosyal medyada ve futbol çevrelerinde ilginç bir gelişme olarak yorumlandı...

EMRE NE DEDİ?

2014 Dünya Kupası Grup Elemeleri ikinci maçında Estonya'yı 3-0 ile geçtiğimiz maça Emre Belözoğlu'nun ilk gol sonrası yaşadığı sevinç damga vurdu.

Gol sonrası yedek kulübesine koşan ve herkesi teknik adam Abdullah Avcı'nın etrafında toplayan Emre'ye Hamit'in neden gelmediği soruldu. Emre bu konuya şöyle açıklık getirdi:

"Bütün takıma koştum. Çok genç, çok güzel bir ekibimiz var. Türk tarihinde ilk defa genç takımda şampiyon olmuş bir teknik adam ve onun o zamandan öğrenileri ile tecrübeli isimlerden oluşan bir takım hazırlamaya çalışıyor. Oynamayan arkadaşların biraz üzüntüleri olabilir. Hamit de ben de bu takımın kaptanıyız eğer bir sıkıntımız varsa kendi içimizde hallederiz. Ne olursa olsun çok güzel bir maç olduğunu düşünüyorum."

HOLLANDA KÖTÜ TAKKIMMIŞ (!)

Tecrübeli futbolcu Hollanda maçı sonrası yapılan eleştiriler ilgili de, "Bu ülkede kaç tane teknik adam var, futbolcu var. Bizi çok etkilemiyor zaten bu ülkede çok yorumcu var. Ben de yıllarca polemik içine girmiş biri olarak yorgunum artık. Bu işin içinden gelmiş bizim hayran olduğumuz isimlerin konuşmaları bizi üzüyor. Değmiyormuş verdiğmiz sevgilere, Bunları görmek üzücü. Kim buraya gelirse gelsin üzerinde bu armayı taşıyorsa destek olunması gerektiğini düşünüyorum. Bir milli takım kaptanı olarak burası milli takım destek olunması gerekiyor diyorum. Çok kötü bir takımmış Hollanda da Macarları yenmişler ama kötü takkımmış (!)... Kahraman olarak gödüğümüz isimler bizi hayal kırıklığına uğratıyor." şeklinde konuştu.

Son olarak Selçuk İnan konusuna değinen Emre sözlerini, "Selçuk ülkemizin yetiştirdiği en yetenekli oyuncu, benim de kardeşim. İyi ya da kötü oynasın sırtımızda yeri var. Kim hizmet ederse arkasında oluruz. Hamit de aynı şekilde. Herkes oynamak ister ama başımızda çok değerli bir hocamız var. Selçuk'u bizden daha iyi tanıyor. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Hoca en doğru şekilde hizmet edene veriyor görevi. Biz inşallah 2014'e gitmek istiyoruz. Kimsenin bir problemi yoktur. Oyuncu oynamadığı için üzülmüyorsa sorun var demektir. Ama oyuna girip golünü de attı. Olması gereken de bu zaten." diyerek tamamladı.

20120911.221540_IST596.jpg

20120911.221527_IST595.jpg

TURKIYE-ESTONYA_9.JPG

[video=youtube;mrwGE-VK8ds]https://www.youtube.com/watch?v=mrwGE-VK8ds[/video]

[/TD]

[TD="colspan: 2"]Kaynak: Sporx[/TD][/TABLE]

Cevap: Emre Golden Sonra Hamit'e Sinirlendi! | Video

Her oynamayan trip yapsın. Olmaz o iş. Terim'e yapamazlar mesela. Düzelir bunlar. Hamit düzgün adam. Sorun etmez, üzülmüştür sadece.

ulan sen kimsin şerefsiz??? kendini ne zannediyosun yer elması??

salak herif

Adam gol attığında bile aksiyon yaratacak bir şeyler buluyor ya üniversitelerin psikoloji bölümlerinde ders diye okut anasını satayım ...

Alt yapımızdan böyle bir pislik nasıl yetişti inanmak güç.

mal lan bu emre

derdin nedir dostum senin

ulan hollandaya atsan neyse estonya kim laee

Engin´e kurban olsun herkes. Tam bir manyak bu Emre. Ne zaman saglam bir dayak yiyecek cok merak ediyorum.

Emre'nin herzamanki karaktersizliği de orada oturanlar da trip mi atıyor ne yapıyor. En fazla beraber olmaları gereken zaman, kalkıp iki dk sevinmiyorlarsa milli takımı bıraksınlar madem.

Emre'nin herzamanki karaktersizliği de orada oturanlar da trip mi atıyor ne yapıyor. En fazla beraber olmaları gereken zaman, kalkıp iki dk sevinmiyorlarsa milli takımı bıraksınlar madem.

Takımı böldü sağolsun Avcı o kulübede Fatih hoca olsun bakalım öyle sahneler görüyomusun..

Ne alaka yahu? Sevinmek koşturarak zıplayarak hoplayarak mı olur? Oturunca sevinmiyor mu demektir?

Üst Alt