Emre Güngör Beşiktaş'a - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Güngör Beşiktaş'a

Cevap: Emre Güngör Besiktaş'a

ağır abartı içeriyor

agir abarti dedigine göre ondan 5-10 tane daha iyi stoper sayabilirsin...

say bakalim ve ayni zamanda hangi yönden daha iyiler onu da bilmek isterim

emre g. yok pahasina satildi...onun kalitesinde bir stoper almak icin kac milyon ödemek lazim haberin varmi ??!!

bugün serdar aziz ve ersan'a 7m fiyat biciliyor...daha 2 gün önce kimse tanimiyordu ikisinide

İyi futbolcu ama bize geldiğinde çok sakatlık geçirdi. En büyük eksisi çok ama çok dengesiz olması. Sizi birinci dakikada hiç olmayacak bir pozisyonda 10 kişi bırakabilir, penaltı yapabilir ya da işler iyi gidiyorken abuk subuk işler yapabilir. Bu potansiyele fazlasıyla sahip bir oyuncu.

Bizden gitmesini istememiştim , Zandan daha iyi bana göre ama Bjkyada gitse çok forma şansı bulamaz...

Komşunun tavuğu kaz görünürmüş.Bizde kaç tane hoca oynatmadı beğenmeyip yolladık.Kötü stoper değil ama abartmayın Servetin yarısı etmez

agir abarti dedigine göre ondan 5-10 tane daha iyi stoper sayabilirsin...

say bakalim ve ayni zamanda hangi yönden daha iyiler onu da bilmek isterim

emre g. yok pahasina satildi...onun kalitesinde bir stoper almak icin kac milyon ödemek lazim haberin varmi ??!!

bugün serdar aziz ve ersan'a 7m fiyat biciliyor...daha 2 gün önce kimse tanimiyordu ikisinide

arkadas senin yorumlarin gercekten okumaya deger,görüslerini cok begenerek okuyorum

ersani ilk galatasaray alacakti ama nedense alinmadi.(sezgin faktörü olabilirmi? bakiniz cenk tosun)

tam iyilesmeden oynatiliyordu ondan...

farkindaysan bir ara herkes kronik sakatti...

saglik ekibinde sorunlar vardi anlasilan...yakin zaman icinde degistirildiler zaten :)

hatırladığım kadarıyla ankaragücünün sağlık ekibi gelmişti.emre güngöre gelirse derhal kadroya katılmalı diye düşünüyorum zaten stopere ihtiyaç duyuyoruz emre güngör iyi olur alamazsak serdar aziz veya ersana paraya kıyıp almak lazım.

Emre Güngör bizden gitti, kurtulduk ya başka birşey istemem. Beşiktaş Emre'yi alsın, bizde Ersan'ı alalım.

ben Emreyi severdim fakat durmadan sakatlığı vardı(gerçi o zaman kimin sakatlığı yoktu ki takımda).

ama bazen ummadık yere hatalar yapabiliyodu mesela trabzon ve bjk maçlarındaki pas hatası onu bitirdi.

Bu adam Antep'de de sakatlanıyor ama siz görmüyorsunuz. Sürekli Yalçın - Emre değişmeli oynuyorlar. Kasığında bir problem var kronik birşey.

Üst Alt