Emre Güral: "Yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Güral: "Yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız"

Yerli futbolcuların böyle açıklama yapması direk ne niyet taşıdığını gösteriyor. Karakterli, sadece kafası futbolda olan adam böyle talihsiz açıklamalar yapmaz. Yani diyorki benim kalitem belli anca 2. lig topçusu olabilirim ama Süper Ligte yabancı kısıtlaması olursa rahatlıkla oynayıp milyonları cukkalayabilirim.
Hadi emrecim başka kapıya Allah versin.

Bende babasının kondom kullanmamasına karşıyım. Kondom hayattır...

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu futbola yabanci arkadas gitsin kulup yetkilerine söylesin bunu. Kimse zorlamiyor kulupleri yabanci almaya. Yabanci futbolcu almak zorunda degil kimse. Bu sperm beyinlilerin bunu anlayacagini sanmiyorum gerci.

Çok yakındığı, kendisi için ciddi bir konu hakkında görüş bildiriyor ama söylediklerinden bir şey anlaşılmıyor.

Türk futbolcusunun ezici çoğunluğu cahil. Kitap okumuyor, tiyatroya gitmiyor. Kaç tanesi hayatı boyunca kaç dakika klasik müzik dinledi? Kısacası kaç tanesi entelektüel birikimi için çaba gösterdi?

Bu tip çalışmalar insan mesleğine gözle görünür bir etkiler bırakmaz. Hiç kimse "ben kitap okuyorum, operaya gidiyorum bu yüzden mesleğimde başarılıyım" demez. Bu çalışmalar dolaylı olarak insana başarı ve kariyer getirir. Kişiye farkında olmadan disiplin katar. Eleştirel olur. Çalışarak bir yerlere geleceğini bilir.

Rus edebiyatı okuyun demiyoruz. En azından senin gibi ünlü sporcuların hayatlarını anlatan kitaplar var. Mesela martı yayınları dünyaca ünlü sporcuların hayatlarını anlattığı kitaplar basmış. Aç oku. Ronaldo niye bu kadar başarılı? Ben bile Novak Djokovic ve Ronaldo'nun kitaplarını okuduktan sonra, özellikle Djokovic'in kitabından sonra yediğime içtiğime dikkat edip, spor yapmaya başladım. Sen sporcusun. Bu yıldızların yaşamlarını örnek al. Ronaldo'dan daha iyi kumaşa sahip oyuncularımız "31 yaşında futbolu bırakıyor" neden acaba!

Bizim futbolcular Süper Lig'e transfer olduktan sonra "ben oldum" deyip altlarına lüks arabalar çekip kollarına güzel bir kadın takıp gezmekten kariyerleri için fazladan 1 saat spor yapmıyorlar. Caner Erkin sayesinde Asena Atalay'ı, Şükran Ovalı'yı tanıyoruz. Bu kadınlar aylarca magazinin tam tepesinde yer aldı. Emre Güral ve onun abileri öz eleştiriyi yapmadan asla başarılı olamayacaklardır.

Bu oyuncular bu aciklamalari yaparken hic düsünmüyor mu, ben yarin bir macta cok kötü oynarsam bu seyirciler beni mahveder diye?
Calis, cik macini oyna isine bak, zaten sana kimse bisey demez, yedek birakmaz.

Bu sene dunya kupasina gidebilirsek , yabanci serbest birakildiktan sonra turnuva gidislerimiz 2 de 2 olacak

bu istatistigi ne yapacagiz emre kardes ?

472.jpg

Yazın gelsinler diyor tatile ona karşı değillermiş.

Türkçe meali o kadar leşiz ki yabancıları kesemiyoruz. Kısıtlama gelsin yüksek yıllık ücretlerle büyük takımlara transfer olalım, hayatımızı yatarak, gece kulüplerinde içerek, sıçarak, kumar oynayarak geçirelim.

Üst Alt