Emre Güral: "Yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Güral: "Yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız"

488.jpg

Antalyaspor'un 28 yaşındaki oyuncusu Emre Güral, yabancı sınırına karşı olduğunu söyledi.

''YABANCI KURALINA BEN DE KARŞIYIM''

Son günlerde tekrar gündeme gelen 'Yabancı sınırı' ile ilgili de görüşlerini söyleyen 28 yaşındaki futbolcu, "Ben de Burak Yılmaz gibi karşıyım. Herkes diyor ki işte siz çalışın falan, onunla hiç alakası yok. Gerçekten yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız. Çünkü bütün ilk on birlere bakın Türkiye'de mi oynuyoruz, başka yerde mi belli değil. Biz onların Türkiye'ye gelmesine karşı değiliz. Tabi ki gelsinler bize çok şey öğretiyorlar.'' dedi.

''ALMANYA İLE TÜRKİYE FARKLI''

Almanya ile Türkiye arasında ciddi farklar olduğunu söyleyen Güral, ''Bende Almanya'da doğdum büyüdüm. Onlar da çok farklı şeyler öğretiyorlar bize ama olmuyor. Sınırlama gelirse yine çok daha avantajlı olacak Türk futbolu için. Bizi geçin, bizim alt yapımıza da daha çok katkısı olacak. Hadi ben 28 yaşındayım artık ama alt yapıdaki çocukların artık hiç şansı yok Türkiye'de. Oyuncu zaten çıkmıyor şimdi bu kuralla da senelerce hiçbir kulüpten çıkmaz. Sadece Altınordu var, onlarda senelerdir zaten yapıyor." şeklinde konuştu.

Onlar da çok farklı şeyler öğretiyorlar bize ama olmuyor.

almanya bizi kiskaniyor
ehonomi coh eyi diyenlerle ayni kafada bu mal

neden olmuyor angut almanyada buldugun egitimi baska hicbir yerde bulamazsin

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

sokarim alt yapina
düzgün calisip kapsinlar formayi
macta bile elinden telefonunu düsürmeyen gavatlari mi izleyecegiz biz
ben buna mi para verecegim her ay it

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

ne demiş yani bu

Son günlerde tekrar gündeme gelen 'Yabancı sınırı' ile ilgili de görüşlerini söyleyen 28 yaşındaki futbolcu, "Ben de Burak Yılmaz gibi karşıyım. Herkes diyor ki işte siz çalışın falan, onunla hiç alakası yok. Gerçekten yabancı kuralına yüzde 100 karşıyız. Çünkü bütün ilk on birlere bakın Türkiye'de mi oynuyoruz, başka yerde mi belli değil. Biz onların Türkiye'ye gelmesine karşı değiliz. Tabi ki gelsinler bize çok şey öğretiyorlar.'' dedi.

oldu emre baska...siz yani turk futbolculari bunu coktaaaaan hak etti..
cok gec kalindi coookkk.bu is 4-5 sene once olacakti....

Bizi aptal yerine koymaya çalışıyorlar..

Yabancı sınırı varken bu ülkeden top class kaç oyuncu çıktı ?

Yetenek çıkıyor ama mental olarak yetişmiyor.. Zaten Alt yapının amacıda bu mental desteği sağlayıp sağlıklı gelişim sağlamaktır.

Bu tıpkı yabancı marka araba satın almayalım demeye geliyor.. İyi almayalım da bizim alt yapımız buna müsait mi?

Yerli araba üreticileri bu piyasada ayak durmaları imkansız ? cümlesi ne kadar aptalcaysa Emre ile Burağın dediği de o kadar aptalcadır..

Yabancı serbestliği ile Samanı veya ineği ithal etmenin arasında hiç farkı yoktur..

SEN DİYORSUN Kİ BEN Ü-RE-TE-Mİ-YO-RUM....... ÜRETEMEDİĞİM İÇİN HAZIR ALACAĞIM..

Milli takım kötü olur.. EEEE yerli oyuncular oynamıyor ki ???
Kulüp takımları avrupada dökülür.. EEEE oyuncuların siklet farkı var!!

Eeee sizde birini seçin ama Çoban gibi bir oraya bir oraya gütmeyin bizi..

Böyle köpekleri sınır dışı edeceksin.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 türk 3 yabancı olsun bizde keyfimize bakalım kardeşim diyor, böyle dötümüz rahat değil kendimizi gösterelim, kadroya girelim diye uğraşıp duruyoruz diyor.

Oysa yerimiz garanti olsa serecez testislerimizi alacaz mangırlarımızı diyor.

Ulan 14 yerli zorunluluğu bile saçmalık böyle mallara para vermek zorunda kalıyon bide kavşak gibi konuşuyolar inş en yakın zamanda full yabancı serbest olur o zaman görecem sen ve senin gibileri.

Üst Alt