GSC Scout - # Emre Kılınç - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Emre Kılınç

fena değil ama boluspordaki melih okutan alınsın alınacaksa.sinan gümüşün yerine süper olur melih.kanat-forvet oynar

Ankaragücü'ne attığı nedir öyle... Sezonun golüne aday. Bu çocuğu sene başında almadığımız için pişman olacağız.

Sezon sonu kesinlikle alınması gereken yerli sol kanat oyuncusu.

Kanat rotasyonunda yerli şart. Kadroya yerli de şart.

Irfan Can hakkinda ne dusunuyorsun

Genclerbirligide oynarken pek begenmemistim ama mevcut piyasada az cok is yapan nadir yerli orta saha oyunculardan biri su an

İyi ama 4-5 Milyon Euro veremeyiz yerliye.

Başakşehir bize de satmaz. Ederi 2.5 olsa yatırım yapalım derdim.

Emre sezon sonu 1 yılı kalacak. Takas ile falan 2 Milyon civarına bağlayabilirsek gayet yerinde hamle olur.

Milli takıma çağırıldı. Bugünde İsla'yı adeta bitirdi. Hemen her pozisyonda geçti İsla'yı. İsla doğru-dürüst ileri bile çıkamadı.

Caner ve pek çok örneği gibi, solbeke evrilebilir mi acaba?!..Şu yoklukta -hele de yerli- iyi bir solbek fevkaladenin de fevkinde olurdu...Geçen sezon alıcı gözle izleyebildiğim maçlarında, direkt hücuma dönük pozisyonlarda oynamak için yeterli biri gibi gelmemişti bana...

BJK ın ciddi girişimde bulunduğu söyleniyor, ne kadar verebilecekler ki?..Mesela Diagne satılabilirse düşünülmeli; biz istedikten sonra herhalde BJK ı tercih etmez?!..

Üst Alt