Emre Mor: "Girdikten sonra kendimi göstermek istedim ancak uzun top oynadık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor: "Girdikten sonra kendimi göstermek istedim ancak uzun top oynadık"

emre_mor_girdikten_sonra_kendimi_gostermek_istedim_ancak_h13086_02c08.jpg

Galatasaray'ın yeni transferlerinden Emre Mor, Fenerbahçe derbisi sonrasında konuştu.

Kendisini göstereceği bir oyun oynayamadıklarını söyleyen genç oyuncu, "Önümüzdeki maça konsantre olmamız lazım. Oyunu iyi kontrol edemedik. Girdikten sonra kendimi göstermek istedim ancak uzun top oynadık, kendimi göstereceğim bir oyun oynayamadık. Zor bir maçtı" ifadelerini kullandı.

Milliyet

Dikkat edin Emre'yi nezaman oyuna alsak Emre'ye pas vermiyoruz inatla babele oynuyoruz

Özetle Emre'ye laf edenler maçları izlemiyordur çok açık yada kuştur.

Dili dönse: iki tane kağnı var sağlı sollu, takım onlar koşmadığı için top şişirmeye alışmış diyecek

Maçı arkadaşlarımla izledik. Hemen hemen herkes Emre Mor girince heyecanlandı. Sonrasında bütün oyun sol kanata yığıldı Emre Mor'a hiç top gelmedi. Babel'de topların çoğunu ya ezdi ya hiç etti. Babel'in kötü oyuncu olduğunu hala düşünmüyorum ama bizim ihtiyacımız olan tipte bir adam değil. Bize Onyekuru gibi dikine oynayabilen bir adam lazım. Emre Mor şu an bu özelliklere sahip tek oyunucu takımdaki.

Dün Falcao ya da verilmedi ayrıca. Babel de bütün toplar. Hocamız, taktik dehamız öyle demiş olabilir
Sadece dün değil sezonun ilk maçından beri bu böyle
Dikkatle izleyen görür
Oyuna emre girdi yanımdaki fenerli eyvah dedi ama biz Emre'ye sadece 1 kere pas verdik abartısız 1
Hocaya teknik taktikten laf etmiyorum
Ama takım içinde ciddi şekilde disiplin sorunu var yani gevşeklik rahatlık var
Ve daha kötüsü hoca bu durumun farkında değil bence

İnatla Babele herzaman oynuyoruz yalnız. Fegholi de pek top alamıyor maalesef.

Babel bu kadrodan derhal kesilmesi gerekir açıkçası.
Kesinlikle.babel Hollanda da iş yapıyor yaparda ama arkasında tempolu bekler ortasahalar olmalı bizde öyle olmayınca Babel 11 adamı olamaz
Emre mor gibi adamımiz var pas vermiyoruz şaka değil yani yanımdaki.fenerli bile diyor siz bu çocuğu neden kullanmiyormusunuz
Feghouli konusunda taraftar hiç zirlamasin net olarak hoca hatalı bu adam 1 hafta tatil yaptı
Neden erken geldi hoca ekstra tatil vermeliydi adam yorgun yahu yorgun yazık

Özetle psgden sağlam bir tokat yedikten sonra hoca Babel gibi bazı inatlarindan vazgeçecek diye umuyorum çünkü dün sahada gordugum 2 takımda şampiyon filan olamaz

Emreye zaten heralde bir kac top geldi. Takimin en hizli oyuncusu yedek oturuyor. Derbylerde böyle adami oynatacaksin ki kontra yakaladimi en azindan heycan yaratir. Babel ile hücüm etsek ve icabinda karsi takimi 3:2 yakalasak babel ceza sahasina gelene dek rakip takim oyuncusu 2 den 6 cikar.

Kesinlikle.babel Hollanda da iş yapıyor yaparda ama arkasında tempolu bekler ortasahalar olmalı bizde öyle olmayınca Babel 11 adamı olamaz
Emre mor gibi adamımiz var pas vermiyoruz şaka değil yani yanımdaki.fenerli bile diyor siz bu çocuğu neden kullanmiyormusunuz
Feghouli konusunda taraftar hiç zirlamasin net olarak hoca hatalı bu adam 1 hafta tatil yaptı
Neden erken geldi hoca ekstra tatil vermeliydi adam yorgun yahu yorgun yazık

Özetle psgden sağlam bir tokat yedikten sonra hoca Babel gibi bazı inatlarindan vazgeçecek diye umuyorum çünkü dün sahada gordugum 2 takımda şampiyon filan olamaz
Evet hergün madende 12 saat çalışıyor adam çok yorgun.Senede 65 70 maç oynayan oyuncular ile aynı maaşı alan bir oyuncu için yorgunluk bahane edilemez.

Üst Alt