Emre Mor İçin Galatasaray da Masada! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor İçin Galatasaray da Masada!

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da peşinde koştuğu milli yıldız için Galatasaray da devreye girdi. Ezeli rakipler şimdi genç star için kapışacak.

Büyük umutlarla gittiği Borussia Dortmund’da yedek kulübesinden çıkamayan ve önümüzdeki sezon kiralık olarak başka bir takıma gönderilmesine kesin gözüyle bakılan Emre Mor'a için Galatasaray’da devreye girdi.

Emre Mor’un menajeri ile Galatasaray yönetimi de masaya oturacak. 19 yaşındaki futbolcuyu kiralamak adına sarı kırmızılılar, genç oyuncunun menajeri ile görüşecek ve tekliflerini iletecek.

Ali Naci Küçük - Hurriyet

Bir resim bin sözcüge bedeldir misali sadece bir resim paylasip susuyorum.

fft104mm3593513.jpg

Nevzat Dindar‏ @nevzatdindar
Emre Mor'un menajeri kulüp kulüp dolaşıyor.. Beşiktaş ve Fenerbahçe'den sonra Galatasaray'ın kapısını çaldı.. İşi biliyor!

Fatih Terim'in telkinde bulunması gerekir.

Çok isterim Galatasaray'a gelmesini , hatta bence sneijder ve selçuk'u yollayıp emre çolak geri alınabilir.

enes de kiralanırsa Galatasaray yavaştan yabancı sınırlaması için baskı oluşturabilir.

Şl avantajıyla sekiztaş kapar veya Aziz taraftara şirin görünmek için parayı basar.
Özbek'te şeyini avuçlasın anca.

15 milyon Euro yatırım yaptıkları adamı, yetişmesi için Türkiye'ye göndereceklerini düşünmüyorum ben Almanların. Kiralık da olsa gelmez buraya...

15 milyon Euro yatırım yaptıkları adamı, yetişmesi için Türkiye'ye göndereceklerini düşünmüyorum ben Almanların. Kiralık da olsa gelmez buraya...

Aynen renktas. Millet bosuna ümitleniyor.

Gelecek vaad eden ve yetenekli olan hic bir futbolcuyu Türkiye'ye kiralamaz kalburüstü bir Alman kulübü.

emre dün maçtan dolayı baya konusuldu bu pasaklı basganada tepkiler var zaten
paralı kalemine yaptırmış haberi işte.

maaş yükseltecekler tüm büyükleri kapıştırıp

şaka maka Dursun'un becerebileceği yegane transfer olabilir anlamadan dinlemeden yükseltir de yükseltir teklifi

Üst Alt