Emre Mor İçin İlk Adım Atıldı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor İçin İlk Adım Atıldı!

Hagi gibi bir mentör de lazım kendisine. Saha içi saha dışı üstüne titreyecek, futbolun inceliklerini öğretecek. Emre B. 37 yaşında hala ligin en iyileri arasında sayılıyorsa bunu Hagi tedrisatından geçmesine borçlu.

1.5 yıllık kiralık+makul opsiyona geliyosa gelsin koskoca Galatasaray kıyrıtık ispanyol takımının oyuncu yetiştirme yeri değil

Bizim problemimizde bu zaten...O gelmesin bu gelmesin...zamanında Quaresmayı istediğimizde buradakilerin laflarını biliyordum....yok katardan oyuncumu alınır yok şu yok bu...Babel içinde aynı laflar söylendi...bırakında eğer alırsak bir oynasında görelim....belki üç beş gol atar ve bizi şampiyon yapar....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Bizim problemimizde bu zaten...O gelmesin bu gelmesin...zamanında Quaresmayı istediğimizde buradakilerin laflarını biliyordum....yok katardan oyuncumu alınır yok şu yok bu...Babel içinde aynı laflar söylendi...bırakında eğer alırsak bir oynasında görelim....belki üç beş gol atar ve bizi şampiyon yapar....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Quaresma ve Babel örnekleriyle alakası yok Emre Mor'un.

Valla bu cocuk gelirse şampiyonluk şansımız baya artar bu ligi toz duman edebilecek bir oyun stili var ben özellikle ciddi rakiplere karşı işimizi kolaylaştıracağını düsünüyorum

Üst Alt