Emre Mor Yine Kadro Dışı Bırakıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Yine Kadro Dışı Bırakıldı

em.PNG

Emre Mor, once again suspended from practicing with the team due to disciplinary issues. The third time this has happened in a year and a half with Celta.

Faro de Vigo gazetesinin haberine göre bu mal yine kadro disi birakilmis. Dortmund'dayken bile antrenmana mazeretsiz gelmedigi olmustu ve antrenmanlara bir cok kez gec kalmisti.

Gelsin...Kalan yabancı kontenjanı iki iken; iki forvet, bir kanat, bir orta saha oyuncusuna ihtiyaç var. Beğenmeyenler zahmet olmazsa bu mevkilere iki adet mantıklı yerli oyuncu önerisinde bulunsun. Problemli olmasa, takır takır topunu oynuyor olsa rüyamızda görebilirdik zaten...

Hic dusunmeden alirdim.

FT nin yaninda bir odada kalsin, ister Florya ister sahsi evi olsun. Islak odunla dove dove adam edeceksin.
Basarirsan 100 milyonluk topcu, basaramazsan da 2019-2020 sezonu sonunda basarsin kicina tekmeyi.

Su sartlarda maliyeti pahali olacagini sanmiyorum

ben bu çocugu ısrarla istiyorum ,ailesi sorunluymuş sanrıım bunun kafanın kırık olması normal tabiki fakat yaşı çok genç 1 sezon parlatsan az avrupa oynasa cok iyi para kazanılır

daha ne bekliyoruz abiii??

biz serdar azizi 4.5 m ye aldık ve beleşe fenere biraktık..

bizde aynını celta vigoya yapalım.. 13 m ye aldıkları adamı, 1m ye transfer edelim..

vigo taraftarıda bizimle aynı duyguları hissetsin :devilish::devilish::devilish:

Üst Alt