Emre Mor Yine Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor Yine Kadro Dışı Bırakıldı

Yav bu denyonun min sözleşmeye Türkiye’ye geleceğini düşünen var mı?
Beyzade kendini elit futbolcu seviyesinde görüyor, 2,5un altında imkanı yok gelmez. Paragöz hıyarın teki zaten

Fatih hoca sever böyle oyuncuları bizde iş yapma ihtimali yüksek ben olumsuz bakmıyorum

Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu emre mor mental olarak futbolu kafasında bitirmiş buraya gelse ne yapacak. Zaten takımda sorunlu futbolcu yokmuş gibi yenisini mi alalım?

6 ay kiralık 750 bin€ ücret 5 milyon€ da opsiyon bu şartlarda gelirse buyursun.. Yedek kanadımız yok birşey kaybetmeyiz yunus'da büyük bir ışık olsa hiç gelmesin derdim ..

o boyla o fizikle Tsl de yalan olur. İspanya liginde pas oyununda da etkili değil. 2-3 seneye danimarka ligine geri döner. fazlaca şişirilmiş bir BALON kendisi. FM de Fifada özelliklerini Süperstar seviyesine çıkarttılar bu Celtavigo da SANALI gerçek sandı.

Celta da Vigo tarih bakimindan Turklere yakinlik beslerler. Bu yüzdendir ki maçlarda falan Turk bayragi asarlar. Emre Mor gibi dallamalar yuzunden kimligimiz orada karalaniyor, ona kiziyorum

o boyla o fizikle Tsl de yalan olur. İspanya liginde pas oyununda da etkili değil. 2-3 seneye danimarka ligine geri döner. fazlaca şişirilmiş bir BALON kendisi. FM de Fifada özelliklerini Süperstar seviyesine çıkarttılar bu Celtavigo da SANALI gerçek sandı.
onyekurunun süper fiziği mi var,fm ve fifayla alakası yok bildiğin yetenek çocuk kafa yapısı sakat sadece kendini futbola verse şov yapar..
248534.jpg

Bu kafayla 1-2 seneye yok olup gidecek bu cocuk. Halbuki biraz kafasini calistirsa cok iyi yerlere gelebilirdi.

Az kaldi tren ebediyen kacacak Emre adina.

Üst Alt