Emre Mor'dan Bir Halt Olmaz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor'dan Bir Halt Olmaz

Mor bir kere hiç gole yakın degil. Golü geçtim asist bile zar zor. Abi tamam iyi çalım atıyorsun ya gerisi? Çalımların çoğu da orta sahadan top almasıyla başlıyor. Ceza sahasına varmadan bitiyor. Yaptığı çalımlardan hiç pozisyon üretilmiyor

At sahibine gore kisniyor. Hangi gence yaptığı hatanın düzeltilmesi için çalışma yapılıyor hiçbiri. Gelen ayni derecede kendini geliştirmek isteyen bir tek gelisiyor. Bu yardımcılar la bir kere olma zaten hocaylada olmayacak belli. Yanina kafa sallayayan alsin

Emreyi birak böyle tesadüfen rastgele olusturulan kadrodan bu teknik Direktor demek istemedigim elemandan bunlardan hicbirsey olmaz bosuna ümitlenmesin kimse bu sene biz leshiz arkadaslar bu böyle yani bu sene kimse bir sey bekleyip sagligindan olmasin. Benim bunlarin hicbirisine karsi sabrim kalmadi. Ayip yaziklar olsun

Onlarada başlık açarız canını sıkma. Gol ve Emre Mor bana çok uzak geliyor. Bunun yerine Adem Büyük oynamalı

İyi ama Emre Mor oynuyor mu sanki Adem Büyük oynamalı diyorsun. Adem iki maç oynasın ona sallarsınız. Tıpkı Falcao kötüyken Andone oynasın deyip bugün salladığınız gibi.

Bu takımda Muslera hariç herkes performansının altında bazıları fersah fersah altında. Haliyle oyuncu bazlı konuşmayı bırakmak lazım.

Ne oynattın adami da ne bekliyosun. Maç biter bitmez o kadar salak salak top oynamış adam var gelip patlama beklediğimiz bu herife laf atıyosun. Art niyetli misiniz nesiniz Hayret bişey.

Üst Alt