Emre Mor'dan Bir Halt Olmaz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Mor'dan Bir Halt Olmaz

Evet cok zekice, oynamayan adam disarda yedek kulübesinden gol atmali ya, niye atamiyor, olamaz böyle sey. Güzel kafa.

Transfermarkta göre 8 maç ligde oynamış. Çoğunlukla ikinci yarı oyuna girmiş. Lig ve Super kupayı da sayarsak toplam 11 maç oluyor. Görende hiç oynamıyor zannedecek. 1 golü geçtim tek asisti yok.

ilk 11 de ciksa bence cok farkli isler yapardi cünkü bos alan bulacakti ama ne oldu ,Emre girdi besiktas gol atip geriye cekildi ondan sonra Emre den birsey beklemek yanlis olurdu. Benim düsüncem hala ayni Emre moru ya kontra icin kulancak sin yada Forvet arkasi, eger sen kapali defansa karsi Emreyi kanatda oynatirsin orda etkisiz kaliyor, cünkü kanati iki kisi kapatiyor ama orta sahada serbest oynatilirsa cok daha etkili olabilir.

Şimdi bu başlığı yazdığım için tamam eleştirdiniz beni. Ama unutma bu konu içinde Emre Mor'u benden başka çok arkadaşta var. Hepimiz yanlışız o zaman
11 de oynayan adamın hangisi bi halt. Mesela belhanda marcao feguli babel ne halt. Önce bunların ne halt olduğunu öğrenelim sonra söz seninle emrenin ne halt olup olmadığını konuşcam

11 de oynayan adamın hangisi bi halt. Mesela belhanda marcao feguli babel ne halt. Önce bunların ne halt olduğunu öğrenelim sonra söz seninle emrenin ne halt olup olmadığını konuşcam

Belhanda hakkında onlarca başlık açılmıştır. Kezâ diğerleri içinde başlık açılmıştır. Açılmasa kendi konu başlıklarında yüzlerce yorum var. Oraya bakıver

Belhanda hakkında onlarca başlık açılmıştır. Kezâ diğerleri içinde başlık açılmıştır. Açılmasa kendi konu başlıklarında yüzlerce yorum var. Oraya bakıver
Önce bunları bi çözelim sonra emreyede sıra gelir. Takımda yedekten oyuna giren 70ten sonra ısınana kadar 85 olan oyuncular için halt olup olmadığını öğrenmek fazla acelecilik

Üst Alt