Emre Özcan: “Ligin en iyi savunmacısı Kim Min Jae” - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Özcan: “Ligin en iyi savunmacısı Kim Min Jae”

Bunların tayfa niye böyle , daha geçen serdar ali falan bunları b*ka batırıyordu bir maç kazandılar hepsi ligin enleri oluvermiş birden. Çok değil 3 maç sonra fabrika ayarlarına dönerler.

Emre ozcan gslidir, linclemeye gerek yok adam savunma ozelliklerinden dolayi demiş zaten.

Totale baktiginda marcao diyecektir

hayat böyledir işte.
aanholt eşşeği orda şutu çekip golü atsa teneke bağlanıp gönderilecek herifi bir anda senden iyi ilan ederler.

ne yazık ki çevrendeki insan kalitesi geleceğini belirler. şuan tr ligindeki bir oyuncuyu marcaoyla kıyaslamak tam olarak böyle birşey.

Yorumları okudum genelde , vurgulamak istediğim nokta şuydu; Adam bariz marcao hayranı zaten Emre Özcan gibi biri marcao 'yu çok beğenir. Ancak fenerin yendiği bir maç sonrası mecburen kim min Jae yi övmek zorunda hissediyor kendini biliyor ki bunu söylemeseydi altına ne yorumlar gelecekti. Dediğim gibi emre ozcani yıllardır takip ederim , Kim Jae yi, Marcaodan her hangi bir alanda önde görmesi imkansız.

Dua etsin bizimkiler gol atma özürlüsü yoksa kimse bu çakma ramboyu övemezdi.

Ayrıca iyi falan da değildi bizim maçta.

Çok net, gelsin forumlarda internette bloglarda falan yazsın

Ekranlarda futbolun içinden gelenleri görmek istiyoruz. Bir bizim ülkede var zaten bu tip futbolla alakası soru işareti futbol yorumcuları
ülkemizde futbolun içinden gelenlerin çoğunun futbol cahili olması sebebiyle ülke futbolumuz bu halde bana sorarsan. kişinin nerden geldiği değil nekadar kafa yorduğu ve modern futboldan nekadar haberdar olduğu önemli bence.

Çok net, gelsin forumlarda internette bloglarda falan yazsın

Ekranlarda futbolun içinden gelenleri görmek istiyoruz. Bir bizim ülkede var zaten bu tip futbolla alakası soru işareti futbol yorumcuları
Eözcan kim derken sen kimsin şeklinde değil tanımadığımdan dedimde, ismini bilmiyomuşum yüzünü görünce hatırladım ama hiç dinlememiştim

Tv dönemi kapandı herkes youtubea aktı ve bunlarda en çok nemalananları oldu dijitalin

Cümle kurarken araya iki ingilizce kelime sıkıştırınca ingilizce bildiğin zannediliyoya bunlarda regista,geçiş oyunu falan diyince futboldan anlıyolar sanıyo millet

Gedsonda patladılar,mohamedde patladılar,asunçaoda patladılar,prandelli galibiyetleri gökyüzüne adıyodu bunlara kalsa

Hiçbiri olmadı,çıkıp özürde dilemediler,alkolikyorumlar patlatıyodu bunlarıda oda gazi oldu sanırsam

Şöyle bişeyde var izlenmek için süslü cümleler edip aptal taraftarı kandırıyolar,youtubeda futbolla ilgili yayın yapanların videolarının kapak resmine bak şunlar var şuan,fb bir daha yenilmez,fb toparlandı,fbnin önü açık,pereira artık doğru yolu buldu şeklinde,böylece aptal taraftara izletiyolar kendilerini bizdede çok var böyle,aynı yayınların 1 hafta öncelerine bak ali koç gitmeli,pereira hoca değil,fb şampiyon olamazdı hepsi

Yenince öv,yenilince göm,ne güzel istanbul be

en iyi savunmacısı mıdır bilemem fakat hafta sonu takımını kurtardığı kesin. tabii bunda bizim topcuların denyoluğu da yok değil

ülkemizde futbolun içinden gelenlerin çoğunun futbol cahili olması sebebiyle ülke futbolumuz bu halde bana sorarsan. kişinin nerden geldiği değil nekadar kafa yorduğu ve modern futboldan nekadar haberdar olduğu önemli bence.
Yanlış bakıyorsun bence meseleye. Futbolun içinden gelip futbolu çok iyi bilenler, kafa yoranlar var ama ekranlara kimin çıkacağını yalakalık ve holiganizm belirliyor. Ülke futbolunun boktan olma sebebi de insan kalitesiyle alakalı. Millet topçulara siyasetçilere laf etmeye bayılıyor da onlar da içimizden birileri işte. Yüzde doksanı kutuplaşıp kalıplar içinde düşünmekten zevk alıyor.
Eözcan kim derken sen kimsin şeklinde değil tanımadığımdan dedimde, ismini bilmiyomuşum yüzünü görünce hatırladım ama hiç dinlememiştim

Tv dönemi kapandı herkes youtubea aktı ve bunlarda en çok nemalananları oldu dijitalin

Cümle kurarken araya iki ingilizce kelime sıkıştırınca ingilizce bildiğin zannediliyoya bunlarda regista,geçiş oyunu falan diyince futboldan anlıyolar sanıyo millet

Gedsonda patladılar,mohamedde patladılar,asunçaoda patladılar,prandelli galibiyetleri gökyüzüne adıyodu bunlara kalsa

Hiçbiri olmadı,çıkıp özürde dilemediler,alkolikyorumlar patlatıyodu bunlarıda oda gazi oldu sanırsam

Şöyle bişeyde var izlenmek için süslü cümleler edip aptal taraftarı kandırıyolar,youtubeda futbolla ilgili yayın yapanların videolarının kapak resmine bak şunlar var şuan,fb bir daha yenilmez,fb toparlandı,fbnin önü açık,pereira artık doğru yolu buldu şeklinde,böylece aptal taraftara izletiyolar kendilerini bizdede çok var böyle,aynı yayınların 1 hafta öncelerine bak ali koç gitmeli,pereira hoca değil,fb şampiyon olamazdı hepsi

Arada doğru dedikleri de oluyodur elbet ilgili ve meraklı da olabilirler ama kesinlikle genelde 'narrative' yaratıp onun etrafında yorum yapıyorlar. Geçen sene takımımız yaşlıydı, bu sene tecrübesiz, Bjk bir ara kaliteliydi, şimdi hantal vs. Yani duruma göre konuşacak ve söylediğinin altını doldurmayacak, hatta bir hafta sonra zıttını söyleyecek adamları ne yapayım

Tam olarak katılmasam da katıldığım noktalar var. Bir kere bu digital de çıkan genç nesil spor yorumculari dünya futbolunu yorumlarken bu tarz değil, ancak işin içine Türkiye ligi girince iş dediğine dönüyor. O hafta kim galip gelmiş ise aşırı övmeler, kaybettigin de gömmeler başlıyor. Yorumlara çok bağımlı kalıyorlar. Yahu Türkiye ligi yorumcusu olmak zorunda değilsiniz , hepiniz premier lig de spiker ,yorumcu v.s yapıyorsunuz zaten. Bu her gelen oyuncuyu övme işi de bu yıl başladı. Kim alınsa sadece iyi özelliklerini siraliyorlar dediğin gibi adamlar bir assuncao övmüştü mesela.

Üst Alt