Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil"

Cevap: Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil"

Lan senin karakterin şike. Para için seni yetiştiren insanları, sana güvenenleri, babalık yapanları sattın. Konuşan şaibe seni. Umarım birgün dayaktan bütün kemiklerinin kırıldığını yazan bir gazete haberini okurum. Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirle uslanmayanın hakkı kötektir !!!

Başlığı okuyanlar kes lan diyor yazıyı okusanız nasıl küfredersiniz merak ediyorum:)

Sanıyor ki sadece Galatasaray taraftarı tepki gösteriyor. Bütün Türkiye nefret ediyor senden çünkü yalancısın, terbiyesizsin, vefasızsın ve ahlaksızsın emre.

Yüzsüz emre belesoglu,bak Galatasaray sana nasil bir referans vermis ,Galatasaray olmasa kimbilir hangi ligdeydin....

Präsidenten Pokal (Cumhurbaşkanlığı Kupası): 1997 (mit Galatasaray)

Türkischer Fußballmeister: 1997, 1998, 1999, 2000 (mit Galatasaray), 2011 (mit Fenerbahce) (Daha kesin degil)

Türkischer Pokal (Türkiye Kupası): 1999, 2000 (mit Galatasaray)

UEFA-Pokal: 2000 (mit Galatasaray)

UEFA Super Cup: 2000 (mit Galatasaray)

Italienischer Pokalsieger: 2005 (mit Inter Mailand)

UI-Cup: 2006 (mit Newcastle United)

Türkischer Supercupsieger 2009 (mit Fenerbahce)

kapa çeneni şikeci. en büyük şaibeci sensin zaten. telefonla gönderdiğin mesajı unutmadık. allahın belası 2 yüzlü

Oğlum Kağan. Emre Abin ben. Aldırıyorum seni buraya. Sakın zorlamayın he. Kavga ettirme beni başkanla

Oğlum emre. aziz baskan ben. Aldırıyorum seni buraya. Kavga ettirme beni savci berk ile.

Dogru Emre, sadece bir puan degil. Cok puan. Git be Emre, zaten hepinizin ne oldugu belli, birazcik insanlik olsa cikar biz bu lekeli sampionlugu istermiyoruz dersiniz.

Üst Alt