Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil"

Cevap: Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil"

haberi facebook'uma koydum ustunede angut emre yazdim. ezik arkadasin teki bir sey yazmis.

"lan tuysuz, cok bilmeden konusma!!! sen turkiye'yi unuttun galba?! lig bitmis dava shike ses seda yok, oylama gecer, akp yuzde %50 oylari toplar, sonra shike shaibe olaylari cikar.... peki ya eski sezonlar ???? olm kafani kullan, medyaya inanma!!!"

bunu dot etmek icin ne yazabilirim? yardimci olurmusunuz?

haberi facebook'uma koydum ustunede angut emre yazdim. ezik arkadasin teki bir sey yazmis.

"lan tuysuz, cok bilmeden konusma!!! sen turkiye'yi unuttun galba?! lig bitmis dava shike ses seda yok, oylama gecer, akp yuzde %50 oylari toplar, sonra shike shaibe olaylari cikar.... peki ya eski sezonlar ???? olm kafani kullan, medyaya inanma!!!"

Bir şampiyonluk hayal edersin, şampiyonum zannedersin kutlama yaparsın. Yanlış anons derler HEVESİN KAÇAR... Hakemi satın alırsın, şike yaparsın, futbolcuyu kandırırsın, şampiyonluğu kutlamaya başlarsın foyan ortaya çıkar HEVESİN KAÇAR...tek kirli bizmiyiz herkez kirli dersin iftira,çamur atarsın yalanın ortaya cıkar HEVESİN KAÇAR, Futbolu çok seversin, maç izlemek istersin,diguturk'u açarsın Fenerli olduğunu hatırlarsın trt yi açarsın HEVESİN KAÇAR..

Dünyanın en komik fıkrası -> Emre: "Tek bir puanımız bile şaibeli değil"

Hişşşt lan alooo başkanın şike suçu nedeniyle içeride. Ne diyosun sen ?

Fenerbahçe adının olduğu yerde her türlü şaibe, şike, şerefsizlik vardır.

Bunu direk arkadaş listenden çıkar

bu şimdi kafayı kullanarakmı bunları yazmış:D

Safça düşünelim, Emre 'nin sms, Alex 'in Wederson olayını unutalım.

Bunlar harbi harbi kendilerini masum sanıyorlar galiba. Başkanlarının ve yöneticilerinin dışarıda yaptıkları girişimlerin sahaya etkisi olmadığına inanıyorlar. Korcan maçı satsa Stoch 'tan golü yerdi demekki satmadı diyebilecek kadar at gözlüğüyle bakıyorlar.

- - - -

O Fenerli 'ye "saflık yapma, gazetedeki tapeleri okumadın yada inanmadın yada inanmak istemiyorsun da, Uğur 'un şike şuçlaması, İ. Akın 'ın itirafı, Korcan 'ın BMW 'si nedir?" de.

Yahu bu fenerliler bir alem madem sütten çıkmış ak kaşıksınız Başkan ve yöneticiniz niye içerde :D

Cevap: Emre: Tek bir puanımız bile şaibeli değil

Ben fazla gözümde büyütmüyorum. Ben kendimi bu kadar önemli hissetmediğim halde beni bu kadar önemli hissettirdikleri için teşekkür ediyorum. Belki de benim gibi bir futbolcu takımlarında yok diye tepki gösteriyorlar. Fenerbahçeli Emre olarak anılmak istiyorum.

Ego terk.

O ilk cümle zaten beni benden aldı. Hicbisey yaptıgın yok lan. Senelerce sakat sakat sürünüp durdun oraya. Ne sanıyosun kendini.

Üst Alt