Emre Utkucan | Scout

Vasfi Vural

We believe in Galatasaray!
Yönetici
Süper Moderatör
Vasfi Vural
Nasıl topçu keşfettiğini merak ettiğim şahıs.

Tuncay Van

10 Numara!
Tuncay Van
Bir torpili daha Faith terim hocamiz kendisini pek sever ama nedense hic bilgisini transferde kulanmaz, ama scout ekibin basiyim diye ortada gezer. Simdiye kadar acaba bu scout ekibini dinleyip transfer yapildi merak ediyorum. Mahdem kulanmiyorsunuz bunlari bari kovun paradan tasaruf edek

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Furkan Korkmaz

Moderator
Yönetici
Moderatör
Furkan Korkmaz
Torpilli sadece bu dönem değil bu adam kaç yönetim kaç hoca değişti hala scout olarak duruyor. Faydası olsa neyse safi zarar

Herkesin tv karşısında izlediği Bruma'yı ben buldum diyen bir adam sonuçta

Serkan Gürkan

Aslan Üye
Serkan Gürkan
Bi bildiği “Sevgiliyle buluşmaya geç gidilmez” başka bir halta yaramıyor ulan insan hiç mi 1-2 adam bulamaz...

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Moderatör
Mehmet Eroğlu
Bu sistemi kullanmazsan adam isterse milyonlarca adam bulsun.

Yani en sonki transfer dönemi bu adamların orda göstermelik durduğuna işaret ediyor.

Hakan Duztepe

Tecrübeli Üye
Hakan Duztepe
Bu eleman engelli diye aciyanlar var, kusura bakmayin da hayvan gibi maas alip 7 senede 1 tane kazandirdigi oyuncu sayisi 0.

Ah ulan. ben baskan olcam yapacam ilk sey scout ekibine kovmak./

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
Hamza Gölbaşı
Ali Sami Yen'in yabancı takımları yenmek için kurduğu kulüp evlat-akraba besleme çiftliğine döndü.
Bu takim yabancilarin hepsini yenip bir kere kupa aldi onu da bu adamla yapti 3 aydir her yorumunu okudugumda icim karariyor boyle yasamamali insan

Vasfi Vural

Yönetici
Süper Moderatör
Vasfi Vural
Bu takim yabancilarin hepsini yenip bir kere kupa aldi onu da bu adamla yapti 3 aydir her yorumunu okudugumda icim karariyor boyle yasamamali insan
Gerçekleri yazmayalım da napalım? Bu adam hangi vasıfla o pozisyonda biri açıklasın?

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
Hamza Gölbaşı
Gerçekleri yazmayalım da napalım? Bu adam hangi vasıfla o pozisyonda biri açıklasın?
Yahu adam kimi oneriyor ne yapiyor bilmiyoruz ki, kimse bunlari takmiyorsa bunlarin sucu ne

Terim'in evladi oldugu icin orada oldugunu ima ediyorsun, Terim evlatlarini yerlestiriyor diye Avrupa'da basarili olamiyoruz sonucuna variyorsun

Tabii ki de Terim gozlemleme, iletisim, saglik, antrenman gibi departmanlara kendi adamlarini getirme hakkina sahiptir

Vasfi Vural

Yönetici
Süper Moderatör
Vasfi Vural
Yahu adam kimi oneriyor ne yapiyor bilmiyoruz ki, kimse bunlari takmiyorsa bunlarin sucu ne

Terim'in evladi oldugu icin orada oldugunu ima ediyorsun, Terim evlatlarini yerlestiriyor diye Avrupa'da basarili olamiyoruz sonucuna variyorsun

Tabii ki de Terim gozlemleme, iletisim, saglik, antrenman gibi departmanlara kendi adamlarini getirme hakkina sahiptir
Peki getirdiği bu adamlar mevkiilerinde ne kadar başarılı? Takım 60'tan sonra yerlerde sürünüyorsa koruduğu antrenörün hesabını kimden soracağız?

Görüldüğü üzere Florya'nın tek sorumlusu Terim gibi gözüküyor, başarıları onun üzerinden değerlendireceğiz.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
10 Numara!
Hamza Gölbaşı
Peki getirdiği bu adamlar mevkiilerinde ne kadar başarılı? Takım 60'tan sonra yerlerde sürünüyorsa koruduğu antrenörün hesabını kimden soracağız?

Görüldüğü üzere Florya'nın tek sorumlusu Terim gibi gözüküyor, başarıları onun üzerinden değerlendireceğiz.
Florya'nin tek sorumlusu tabii ki Terim, olmasi gereken de budur.

Takimin kondisyon problemi oldugunu dusunmuyorum, ezbere yorum yapildigina inaniyorum.

Fizik gucuyle kondisyon farkli seylerdir, fizik gucu zayif topcularimizin ama kondisyon problemi yasadiklarini gozlemleyemiyorum. Bu arada oyuncunun kondisyonu antrenman kadar oyuncunun disipliniyle de alakalidir ve yasadigimiz problemlerin buyuk kismi mental kaynakli.