Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Abi hâlâ bahaneler üretiliyor. Hadi bir oyuncu disiplinsiz olur çalısmayı sevmez bilemedin iki tanesi olur hadi seni kırmayayım üç tanesi olur bu yüzden kendilerine bakmamışlar dersin ama takımın tamamı bu haldeyken bahane den öteye gitmez şu dediğin Hamza kusura bakma.

Takım net bir şekilde bütün olarak iyi çalışmamış bu yaz. Bu hususta da oyuncular mı daha suçlu yoksa teknik heyet mi bence cevap belli.

Ndiaye mesela adamın en büyük özelliği savaşması it gibi koşması ama o bile sönük, bak teknik taktik falan konuşmuyorum sadece vücut dili herşeyi anlatıyor adamın.

sent via GSC

bu üstada genel olarak katılmaktayım

Abi hâlâ bahaneler üretiliyor. Hadi bir oyuncu disiplinsiz olur çalısmayı sevmez bilemedin iki tanesi olur hadi seni kırmayayım üç tanesi olur bu yüzden kendilerine bakmamışlar dersin ama takımın tamamı bu haldeyken bahane den öteye gitmez şu dediğin Hamza kusura bakma.

Takım net bir şekilde bütün olarak iyi çalışmamış bu yaz. Bu hususta da oyuncular mı daha suçlu yoksa teknik heyet mi bence cevap belli.

Ndiaye mesela adamın en büyük özelliği savaşması it gibi koşması ama o bile sönük, bak teknik taktik falan konuşmuyorum sadece vücut dili herşeyi anlatıyor adamın.

sent via GSC

Hala it gibi kosuyor bence iste, ben gercekten az kosan bir takim gormuyorum. Belki de ben anlamiyorum ama gercekten rakiplerin mac sonuna daha diri kaldiklarini gozlemleyemiyorum. Maclarda bizim ve rakiplerimizin kat ettigi total mesafeye bakmak gerek ki bu bile tek basina yetmez fikir verme acisindan aslinda.

Reis sahne senin.

Yeni Marcao'lar, Onyekuru'lar bekliyoruz.

Hep salladım zamanında sana ama özellikle Marcao transferinden sonra güvenim sonsuz.

O yapılan yanlış transferlerin çoğunda payın olmadığını öğrendim.

Yap şovunu şimdi. Sağlam bir box to box veya 2 tane ve bir forvet yuvarla gelsin.

Üst Alt