Emre Utkucan | Scout

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Florya'nin tek sorumlusu tabii ki Terim, olmasi gereken de budur.

Takimin kondisyon problemi oldugunu dusunmuyorum, ezbere yorum yapildigina inaniyorum.

Fizik gucuyle kondisyon farkli seylerdir, fizik gucu zayif topcularimizin ama kondisyon problemi yasadiklarini gozlemleyemiyorum. Bu arada oyuncunun kondisyonu antrenman kadar oyuncunun disipliniyle de alakalidir ve yasadigimiz problemlerin buyuk kismi mental kaynakli.
Abi hâlâ bahaneler üretiliyor. Hadi bir oyuncu disiplinsiz olur çalısmayı sevmez bilemedin iki tanesi olur hadi seni kırmayayım üç tanesi olur bu yüzden kendilerine bakmamışlar dersin ama takımın tamamı bu haldeyken bahane den öteye gitmez şu dediğin Hamza kusura bakma.

Takım net bir şekilde bütün olarak iyi çalışmamış bu yaz. Bu hususta da oyuncular mı daha suçlu yoksa teknik heyet mi bence cevap belli.

Ndiaye mesela adamın en büyük özelliği savaşması it gibi koşması ama o bile sönük, bak teknik taktik falan konuşmuyorum sadece vücut dili herşeyi anlatıyor adamın.

sent via GSC

Çağatay Özbekoğlu

Parçalı Üye
Abi hâlâ bahaneler üretiliyor. Hadi bir oyuncu disiplinsiz olur çalısmayı sevmez bilemedin iki tanesi olur hadi seni kırmayayım üç tanesi olur bu yüzden kendilerine bakmamışlar dersin ama takımın tamamı bu haldeyken bahane den öteye gitmez şu dediğin Hamza kusura bakma.

Takım net bir şekilde bütün olarak iyi çalışmamış bu yaz. Bu hususta da oyuncular mı daha suçlu yoksa teknik heyet mi bence cevap belli.

Ndiaye mesela adamın en büyük özelliği savaşması it gibi koşması ama o bile sönük, bak teknik taktik falan konuşmuyorum sadece vücut dili herşeyi anlatıyor adamın.

sent via GSC
bu üstada genel olarak katılmaktayım

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım

sent via GSC
Hala it gibi kosuyor bence iste, ben gercekten az kosan bir takim gormuyorum. Belki de ben anlamiyorum ama gercekten rakiplerin mac sonuna daha diri kaldiklarini gozlemleyemiyorum. Maclarda bizim ve rakiplerimizin kat ettigi total mesafeye bakmak gerek ki bu bile tek basina yetmez fikir verme acisindan aslinda.

Halis Akgün

Aslan Üye
databeyzimizde binlerce oyuncu var diye uyutuyodu milleti bi hayrını göremedik hala ne diye tutuyolar bu arkadaşı orada

Üst Alt