Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Şefin Top 5’i;

1. Alex Telles (6 Milyon Euroya alindi şuanki Piyasa degeri 30 Milyon Euro ve büyük ihtimalle 40 Milyona transfer olacak bu sene)

2. Armindo Bruma

Evet gelmden Önce Wonderkind statüsündeydi, beklenen Patlamayi daha yapamadi Avrupa Futbolunda ama yinede katki alip 14,5 Milyon Euroya satildik.

3. Marcao
4. Luyindama
5. Henry Onyekuru

Kendisini samimi bulmuyordum, şu an nötrüm bu adama karşı. İyi çıkan oyuncuları kendilerinin bulduklarını ama kötü çıkanları ise Mancini nin ısrarla istediğinine dair beyanatları vardı zamanında.

Akıl var mantık var Mancini Veysel'in Salih'in Koray'ın falan hepsini nerden tanısın bilsin de ısrarla alınmalarını istesin. Hadi biri olur ikisi olur tamam dersin ama bütün kötü çıkan adamların sukuvat şefinin haberi olmadan veya onayı geçtim fikri dahi sorulmadan alınması pek inandırıcı değil.

Işini yapsın sessiz sessiz, bu toplara girmesi çok gereksizdi.

sent via GSC

Şefin Top 5’i;

1. Alex Telles (6 Milyon Euroya alindi şuanki Piyasa degeri 30 Milyon Euro ve büyük ihtimalle 40 Milyona transfer olacak bu sene)

2. Armindo Bruma

Evet gelmden Önce Wonderkind statüsündeydi, beklenen Patlamayi daha yapamadi Avrupa Futbolunda ama yinede katki alip 14,5 Milyon Euroya satildik.

3. Marcao
4. Luyindama
5. Henry Onyekuru

brumaya yazık oldu 18 falan verirlerdi banko uzatsaydk hele geçen sene gomisli kadroda olsa düşünemiyorum

Kendisini samimi bulmuyordum, şu an nötrüm bu adama karşı. İyi çıkan oyuncuları kendilerinin bulduklarını ama kötü çıkanları ise Mancini nin ısrarla istediğinine dair beyanatları vardı zamanında.

Akıl var mantık var Mancini Veysel'in Salih'in Koray'ın falan hepsini nerden tanısın bilsin de ısrarla alınmalarını istesin. Hadi biri olur ikisi olur tamam dersin ama bütün kötü çıkan adamların sukuvat şefinin haberi olmadan veya onayı geçtim fikri dahi sorulmadan alınması pek inandırıcı değil.

Işini yapsın sessiz sessiz, bu toplara girmesi çok gereksizdi.

sent via GSC

Mancini gittiği her yerde rezil oldu 100 milyonlarca avro kulüpleri borca soktu durduk yere

İki atkı takıp vizyoncu görünmekle olmuyor o işler.Yaşananlar en büyük kanıttır

Önceden hakkında pek olumlu düşünmüyordum fakat Marcao Luyindama ikilisiyle fikrimi değiştirdi. Ancak bence Marcao daha az maliyete alınabilirdi. Sanırım portekiz liginin 18.sinden geldi ve kulübünün transfer rekorunu kırdı.Maliyet konusunda kendisinin görüşlerini bilemeyeceğim transfer öncesi , aynı şekilde Luyindama'ya da 8m euro vermiş olduk.
Bekleneni vermiş olsalar da bence takım olarak 8m euroluk stoper bize lüks diye düşünüyorum

xavier.jpg

Bir fark göremiyorum

Stoperlerimizde nokta atışı yaptılar.

Şimdi sırada iki orta saha, iki kanat bir de forvet oyuncusu transferi var. Bunları 20-25 yaş arası geleceği olan oyunculardan oluşturalım ve uzun süreli bir Avrupa’da başarı planı yapalım.

Türkiye’deki rakiplerimizin çok ciddi finansal sıkıntıları var. Kadroları yaşlı. Yenilenme şart ama parasız olduklarından seçenekleri kısıtlı.

Galatasaray’ın önünde çok büyük bir fırsat var. Uzun yıllar Türkiye’de Juventus veya Bayern’in kendi liglerinde yaptığı gibi ambargo koyabiliriz.

Açıkçası önümüzdeki yılları heyecanla bekliyorum.

O kadar stoper arasından gittin marcaoya 4 m baydırdın kardeş birde göğsünü gere gere dolaşıyordun noldu 4m bi yerimizde patlarsa bakalım yüzün olacağımı çok merak ediyorum

Üst Alt