Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

He he

Ondan mı özelden mesaj atıp duruyorsun ekran görüntüsü gönderiyorsun 1000 postunun 200ünü bana atmışsın da utancından hala ciddiye almadığını söylüyorsun ciddiye almadığın adamın hakkında neden gece gündüz yazıyorsun benden bahsetme gelip de yazdırtma adamı bas git keyfine bak sen gelirken ben dönüyordum

Bu kelimeyi gercekten nefretle karsiliyorum , hic bir dedigimde gram espri ya da dalga gecme amaci yok

Cok fazla paran varsa dunyayi gezer bir cozum bulursun , benim bakis acim bu

Kimseyle de tartismak istemiyorum kendi gorusumu yaziyorum

Siz baska seyleri onceliklendirirsiniz ben bunu ..

Sinan Allah askına ne anlatıyorsun yahu,

Sen düşünüyorsun bunu adam düşünememiş midir, onu geçtim tedavi olmak istediğinde herhangi bir doktor yönlendirme yapmamış mıdır çaresi olsa?

Bu yorumların ciddi derecede komik, omur iliğinde bir hasarı varsa, als ms tarzı bir hastalığı varsa önüne servetleri dök (sabancının oğlu gibi) ayağa kaldıramazsın.

Steve Jobs örneği falan vermişsin, bugün rockefeller bile kalp karaciğer böbrek nakilleri olmasına rağmen adam şak diye öldü gitti, peki neden?

Vücut araba mı yahu, öyle bir konuşuyorsun ki akıl alır gibi değil...
Enteresan

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Organi degistirirsin , adamlar kafaya baska vucut koyacaklar yakinda

Neyse emre nin rahatsizligi nedir bilmiyorum ama ismini ogrenirim , 15/20 sene sonra ayni hastaliktan muzdarip biri sak diye ayaklanirsa ne diyeceksiniz

Tip gelisti o zaman olmuyordu der cikarsiniz isin icinden

Saldirmak icin yazmiyorum ama bana saldiriyorsunuz , fikir de belirtmek suc oldu

Fikir belirtmek suç değil,

Tıp tabiki 15-20 sene sonra gelişecek, ne diyeceğiz?

Bugün beş sene önce bir ms hastasının hastalığı durdurulamazken su an teshis edildiğinde hastalığın ilerlemesini önlemek mümkün.

Çoğu kansere keza çare var.
Fakat senin dediğin kafayı farklı vücuda takmak vs şu an mümkün olan şeyler değil.

Keza bazı hastalıklara 15-20 sene içinde de çözüm bulunacağını sanmıyorum.

Dünyadaki en sıkıntılı en hassas hastalıklar veya hasarlar beyin ve omurilikten kaynaklı olanlardır.
Adı üstünde bu insanlar engellidir.
Kimse yatağa veya sandalyeye bağlı yaşamak istemez. Hatta bir bilekliğe bile bağlı yaşamak istemez, fikrini dilediğin gibi belirt sorun yok, fakat maalesef bazı hastalıklara şu an için çare yok.

İnsanın sağlığından başka sermayesi olmazken adamın çıkıp sağlığının peşinde koşmamasını düşünmen komik geldi bana sadece...

Yok yani kulup veya zengin ailesi , nasil oluyorsa artik parasini odeyip halletsin durumu demek istedim

Goreviyle ilgili degildi bu dedigim , konuyu dagittim aslinda ..

Steve jobs un olmesi de bana cok sacma gelmisti , bilim alaninda bu kadar ilerlemissin , dunya agzina bakiyor , neren bozuksa tibben dok gereken parayi hallettir yani

Karacigerin pankreasin bozuksa degistir , neyse parasi ver .. keza su anda da schumaer .. dunyalari kazandin , beyin cerrahisi ilerlemis tavan yapmis , bul yani neyse caresi

Emrenin olayi da boyle . Hele bahsettiginiz kadar zenginse .. yani bilmiyorum ama , cebimde 5 kurus kalmayacak bile olsa amacim ayaga kalkmak olurdu boyle bir durumda acikcasi

Elestirmiyorum herkesin kendi karari ama bana garip geliyor , sasiriyor inanamiyorum

Senin verdiğin örneklerden yola cıkalım : Steve Jobs, shuemacher veya Emre.. Tedavisi olsa yaparlar.. Kim ölmek ister, komada yasamak yada tekerlekli sandalyede yasamak ister?

Bazı seylerin tedavisi yok..Hersey para degil. Öyle olsa zenginler yaşar, fakirler ölürdü..

Senin verdiğin örneklerden yola cıkalım : Steve Jobs, shuemacher veya Emre.. Tedavisi olsa yaparlar.. Kim ölmek ister, komada yasamak yada tekerlekli sandalyede yasamak ister?

Bazı seylerin tedavisi yok..Hersey para degil. Öyle olsa zenginler yaşar, fakirler ölürdü..
Kaldı ki schumaer örneğin, ailesinin servetinin büyük çoğunluğunun tedavisine gittiği söyleniyor...
Böyle bir durumda adam kalkıp hayata dönmek istemez mi, keza ailesi???

Bir diğer örnek ise Kenan Işık, kaç senedir komada.
Ne yazık ki herkes İbrahim tatlıses gibi şanslı olamıyor bu konularda, o da beynine kurşun yemişti, şans eseri paçayı yırttı...
Sabancının lafı var örneğin, ben çok zengin bir adamım sanıyorsunuz fakat oğluma bir çift ayakkabı alıp onu koşarken göremedim böyle bir durumda malın mülkün önemi yok diye,
Bu yüzden bazı şeylerde paranın hiçbir kıymeti yok.
Şu an teknoloji, sağlık, sınırlı seviyelerde geçmişe göre ilerlemiş gözükse de.
Beyin çok karmaşık bir yapı, kısa vadede çözülecek işler değil...

Organi degistirirsin , adamlar kafaya baska vucut koyacaklar yakinda

Neyse emre nin rahatsizligi nedir bilmiyorum ama ismini ogrenirim , 15/20 sene sonra ayni hastaliktan muzdarip biri sak diye ayaklanirsa ne diyeceksiniz

Tip gelisti o zaman olmuyordu der cikarsiniz isin icinden

Saldirmak icin yazmiyorum ama bana saldiriyorsunuz , fikir de belirtmek suc oldu
Ya sinan bırak allahını seversen sen sporcular derneğine yakınsın alp yalman ve polatçısın emre de öyle ikiniz kuvvetle muhtemel aynı başkan adaylarına oy atıyorsunuz ve tanışıyorsunuz hakkındaki eleştiriler ciddileşmesin diye arkadaşını kollamak için konuyu sulandırıyorsun sadece fiziki özelliklerin değil galatasaraydaki siyasi görüşün hakkında da bilgi edinmiştim yazmak istemiyorum ama mecbur bırakıyorsun bak fiziki özelliklerin tutmuştu siyasi duruşunu da daha fazla açtırma çünkü benim için aysalcı olmayan herkes dosttur...

Yani siz dunya uzerinde hic bir hastane ya da hic bir doktorun 1% ihtimalle bile bu kardesimizi ayaga kaldiramayacagina yemin edecek kadar eminseniz , ben de bu fikrinize katilir sizle ayni dusunurum

Eger bu kadar 100% ise .. bana oyle gelmedigi icin soylediydim

Bu yüzden bu dünyada malımız mülkünüz varsa haneye bir tane sıfır koyun,
Eğer paranız varsa bir tane sıfır daha koyun,
Kariyeriniz varsa bir tane daha sıfır koyun,
Ve son olarak sağlığınız varsa bu sıfırların başıma bir tane 1 koyun,
İşte sağlık olmadan diğerleri ancak bu kadar kıymetli.

Grip olduğumda bile yediğim yemeğin tadı tuzu olmaz.

Hayatta sağlık ve huzurdan önemli bir şey yok, tatiller, para, maç, vs geri kalan her şey, bunlar olmadan hiçbir şekilde anlamı yok.

İnsan eti çok ağır diye boşuna dememişler,
Sağlığınızın değerini kaybetmeden önce bilin, sigara, alkol tüketirken iki kere düşünün...

Vücudun yan sanayisi yok, ikinci bir vücudunuz yok.

Emre ile hic bir tanisikligim yok , kongre toplanti gibi seylerde goruyorum merhabam bile yok

Ama acikcasi beyninden vurulan tatlises neredeyse program yapacak duruma getirilebilirken , saunada kayip dusen kenan isik in 4 senedir ayaga kaldirilamamasini kendime izah edemiyorum

Emre ile hic bir tanisikligim yok , kongre toplanti gibi seylerde goruyorum merhabam bile yok

Ama acikcasi beyninden vurulan tatlises neredeyse program yapacak duruma getirilebilirken , saunada kayip dusen kenan isik in 4 senedir ayaga kaldirilamamasini kendime izah edemiyorum
Bak tanıştığını itiraf ettin işte o da dernekten sen de derneğe üyeymişsin hiç inkar etme başkanım levent nazifoğlu diyemediğin için seni köşeye sıkıştırmak istemiyorum

Ugur baymaya basladin . Benim hakkimda bu sekilde konusmani istemiyorum , bugune kadar bir sey soylemedim .

Itiraflik bir sey de yok , hangi dernekten bahsediyorsun , ben sadece Gs kulubu kongre uyesiyim baska bir uyeligim yok

Sagdan soldan beni sorup etmen de asiri sacma , gel tanismak istiyorsan adam gibi tanis kendin tani , kimseden kactigimiz yok

Baydi bu muhabbet , hakkimda konusmani istemiyorum artik

Ugur baymaya basladin . Benim hakkimda bu sekilde konusmani istemiyorum , bugune kadar bir sey soylemedim .

Itiraflik bir sey de yok , hangi dernekten bahsediyorsun , ben sadece Gs kulubu kongre uyesiyim baska bir uyeligim yok

Sagdan soldan beni sorup etmen de asiri sacma , gel tanismak istiyorsan adam gibi tanis kendin tani , kimseden kactigimiz yok

Baydi bu muhabbet , hakkimda konusmani istemiyorum artik

Tekrarinda konudan atabilirim arzu ederseniz

Üst Alt