Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Ugur baymaya basladin . Benim hakkimda bu sekilde konusmani istemiyorum , bugune kadar bir sey soylemedim .

Itiraflik bir sey de yok , hangi dernekten bahsediyorsun , ben sadece Gs kulubu kongre uyesiyim baska bir uyeligim yok

Sagdan soldan beni sorup etmen de asiri sacma , gel tanismak istiyorsan adam gibi tanis kendin tani , kimseden kactigimiz yok

Baydi bu muhabbet , hakkimda konusmani istemiyorum artik
Ne soruşturacağım geçen söylediğim konuşmada öğrenmiştim sarışın hafif kel ve göbekli misin diye sordum ya o gün işte o zaman mutlu olmuştun hangi hizipten olduğunu söylememiştim.

Tamam daha fazla yazmayacağım hakkında ama emre kankanı bu şekilde koruman saçma dernek dediğimden neyi kastettiğimi de biliyorsun; Galatasaraylı Sporcular Derneği...

Bu bilgileri de aylardır açık etmedim sadece emre utkucan eleştirilirken garip garip adama omurilik nakledip niye ayağa kaldırmıyorlar dersen ben de söylerim hem senin hem de emre utkucanın başkanı levent nazifoğlu ben o zaman buradaki bir yöneticiye sormuştum sinan levent nazifoğlunu eleştiriiğinde kolladı mı diye yok demişlerdi tam tahmin ettiğim gibi kılını kıpırdatmamışsın ama davetlere kokteyllerin hepsine gidiyorsun daha fazla uzatmayacağım merak etme bu arada bir ara ölmez de ağ kalırsak tanışırız ne bu acele???

Dostum, Teyzem Ankara'da Endokrinoloji Profesörü yaklaşık 10 yıl önce Parkinson'a yakalandı ve hala hastalıkla ilaç tedavisi ile mücadele ediyor, kimi doktor ameliyat diyor, ama ameliyatın da ciddi riski varmış.

Benim tıp işinden anlamam ama Kenan Işık olayında da dediğin gibi işte tıp da her an her şey maalesef istenildiği gibi olmuyor.

Emre ile hic bir tanisikligim yok , kongre toplanti gibi seylerde goruyorum merhabam bile yok

Ama acikcasi beyninden vurulan tatlises neredeyse program yapacak duruma getirilebilirken , saunada kayip dusen kenan isik in 4 senedir ayaga kaldirilamamasini kendime izah edemiyorum

Kardesim dernege filan uye degilim yahu , olsa bunu saklar miyim ? Bende oyle huylar yok . Uyeysem soylerim , olmadigim icin soyluyorum olmadigimi

Incelersen olmadigimi gorursun zAten kendin de kesfedersin

Emreyi de tanimiyorum , hic bir kelime konusmuslugum da yok , keza nazif i de tanimam ama burada zaman zaman dogru seyler soylediginde de , sanki bir insan hep de haksiz olmak zorunda mi diye savunmuslugum vardir

Dostum, Teyzem Ankara'da Endokrinoloji Profesörü yaklaşık 10 yıl önce Parkinson'a yakalandı ve hala hastalıkla ilaç tedavisi ile mücadele ediyor, kimi doktor ameliyat diyor, ama ameliyatın da ciddi riski varmış.

Benim tıp işinden anlamam ama Kenan Işık olayında da dediğin gibi işte tıp da her an her şey maalesef istenildiği gibi olmuyor.
Geçmiş olsun dayım parkinsondan vefat etti bir faydam olacaksa fda diskineziyi engelleyen gocovri adında bir ilaç onayladı abdde piyasada 18 ocaktan beri bilgin olsun

Eyvallah, senin de başın sağ olsun dediğim gibi teyzemin kendisi de doktor ve sırf Türkiye'de değil yurt dışında da farklı doktorlara gitti, dediğin gibi bir ilaç varsa kendisinin haberi olmuştur fakat o ilaç ne kadar etkilidir ben bilemem. Yine de tavsiyen içim sağol.

Geçmiş olsun dayım parkinsondan vefat etti bir faydam olacaksa fda diskineziyi engelleyen gocovri adında bir ilaç onayladı abdde piyasada 18 ocaktan beri bilgin olsun

Sinan bey ben polemiğe girmeyi sevmem ama şu yazdıklarınızı okudum gerçekten böyle düşünüyorsanız ne mezunu olduğunuzu merak ettim ?

Eyvallah, senin de başın sağ olsun dediğim gibi teyzemin kendisi de doktor ve sırf Türkiye'de değil yurt dışında da farklı doktorlara gitti, dediğin gibi bir ilaç varsa kendisinin haberi olmuştur fakat o ilaç ne kadar etkilidir ben bilemem. Yine de tavsiyen içim sağol.
Gece yatmadan alıyorsun gün içinde uyandığında titremelerin büyük ölçüde geçiyor tedavi edici değil elbecerisi kazandırıcı günlük hayatını kolaylaştırıyor yoksa levodopa tedavisine devam ediyorsun tedavi edici değil yani türkiyeye ilaç depoları getirmiyor sağlık bakanlığı alım yapana kadar 10 sene geçer ama profesötrler bildiğim senelik ilacı toptan ücreti mukabilinde ecza depolarına ithal ettirebiliyorlar

Sinan bey ben polemiğe girmeyi sevmem ama şu yazdıklarınızı okudum gerçekten böyle düşünüyorsanız ne mezunu olduğunuzu merak ettim ?

Tip mezunu degilim . Haliyle merak ettim konuyu eseledim , buyuk oranda tatmin oldum . Olmadigim kisim ise bazen duyuyorum , atiyorum israilin bilmem ne universitesi hastanesi arastirma bolumunde su adam sagligina kavustu diye haberler okuyorum

Bu konuda ahkam kesecek bilgim olmadigi icin soru cevap seklinde ilerledim . Tatlises ornegi de beni konusmaya dusunmeye itiyor

Adam kafasindan yakin mesafeden vuruldu ama nerdeyse eski haline dondu . Cok daha saglikli ve boyle katastrof yasamamis birine benziyor emre , yani s. Hawking gibi bir durumda degil , ugrasilsa halledilir gibi gelmisti

Tip mezunu degilim . Haliyle merak ettim konuyu eseledim , buyuk oranda tatmin oldum . Olmadigim kisim ise bazen duyuyorum , atiyorum israilin bilmem ne universitesi hastanesi arastirma bolumunde su adam sagligina kavustu diye haberler okuyorum

Bu konuda ahkam kesecek bilgim olmadigi icin soru cevap seklinde ilerledim . Tatlises ornegi de beni konusmaya dusunmeye itiyor

Adam kafasindan yakin mesafeden vuruldu ama nerdeyse eski haline dondu . Cok daha saglikli ve boyle katastrof yasamamis birine benziyor emre , yani s. Hawking gibi bir durumda degil , ugrasilsa halledilir gibi gelmisti
Kusura bakmayın ne mezunsunuz derken küçümsemek degil bu hanı cahil de olabilir insan okul bitirmek herşey degil tabiki.

Size bir örnek vermek isterim.

David Rockefeller, 20 Mart 2017 günü yaşamını yitirdi. David Rockefeller, Standart Oil Company şirketinin kurucusuolan ve şirketin petrolden elde ettiği mirasıyla günümüzün Rockefeller Şirketler Grubu'nun kurucusuJohn D. Rockefeller'in büyük oğludur. ABD'li milyarder Rockefeller, 101 hayatını kaybetti. Bugüne kadar 6 kalp nakli, 3 böbrek ve 2 de ciğer nakli yapılan en yaşlı zengin Rockefeller, "200. Yaş günümü kutlamak istiyorum" demişti.

Dünyanın en zengin adamı tıp bir yere kadar ilim bilim bir yere kadar yani sizin dediginiz şu mantığa gelir
Her hastalık parayla düzelebilir o zaman zenginler neden ölüyor ? her hastalıklarına bir çare bulurlar ve sonsuza kadar yaşarlardı.
İyi geceler sinan bey.

Offff be Sinan.. Baydın valla.. Yahu bana ne Emre den?? Adam zaten gereksiz bir kişi.. Hasbelkader torpil ile Galatasaray a scout olmuş , para yiyen bir adam.. Sen saatlerdir bu adam neden tedavi olmuyor. olamıyor diyorsun..

Ben diyorum Istanbul Bogazı, sen diyorsun yandı g...n agızı ..

Sevgili mert , ben yasliliga ve tukenmislige itiraz etmiyorum , emrenin yasini bilmiyorum ama genc biri , ayrica mutlaka duzelir diye bir iddiamda olmadi

Ama maddi imkanlari cok duzgun insanlar genelde boyle genel saglik durumlari yerinde iken , spesifik bir dertlerine oyle boyle care bulurlar diye dusunmustum ama olmayabilir de

Verdigin ornek guzel , aslinda sordugum biraz da buydu , adam neresi problemli ise defalarca degistirmis ama yas 100+ olunca bunye fazlasini kaldiramamis , ama bu ornegi gorunce steve neden problemli organlari degistirip cozum bulamamis diye kiyasliyorum haliyle

Cevap bulamadigim sey budur

Offff be Sinan.. Baydın valla.. Yahu bana ne Emre den?? Adam zaten gereksiz bir kişi.. Hasbelkader torpil ile Galatasaray a scout olmuş , para yiyen bir adam.. Sen saatlerdir bu adam neden tedavi olmuyor. olamıyor diyorsun..

Ben diyorum Istanbul Bogazı, sen diyorsun yandı g...n agızı ..

Belki buluyordur da kabul edilmemistir veyahut belki o da yan gel yat osman mantiginda biridir . O kadarini bilmiyorum ama bize bir faydasi dokundugunu dusunmuyorum senelerdir

Sevgili mert , ben yasliliga ve tukenmislige itiraz etmiyorum , emrenin yasini bilmiyorum ama genc biri , ayrica mutlaka duzelir diye bir iddiamda olmadi

Ama maddi imkanlari cok duzgun insanlar genelde boyle genel saglik durumlari yerinde iken , spesifik bir dertlerine oyle boyle care bulurlar diye dusunmustum ama olmayabilir de

Verdigin ornek guzel , aslinda sordugum biraz da buydu , adam neresi problemli ise defalarca degistirmis ama yas 100+ olunca bunye fazlasini kaldiramamis , ama bu ornegi gorunce steve neden problemli organlari degistirip cozum bulamamis diye kiyasliyorum haliyle

Cevap bulamadigim sey budur

Belki buluyordur da kabul edilmemistir veyahut belki o da yan gel yat osman mantiginda biridir . O kadarini bilmiyorum ama bize bir faydasi dokundugunu dusunmuyorum senelerdir
Evet işte konu bu.. Ortak paydamız bu.. Bu adam bize faydalı mı, degil mi? Cevap: Faydası yok, zararı cok.. Gereksiz adamları aldırdı, vesile oldu.. Bunun dışındaki konular, saglığı, tedavi olup olamadıgı beni ve bu forumdaki insanları ilgilendirmiyor..

Emre ile hic bir tanisikligim yok , kongre toplanti gibi seylerde goruyorum merhabam bile yok

Ama acikcasi beyninden vurulan tatlises neredeyse program yapacak duruma getirilebilirken , saunada kayip dusen kenan isik in 4 senedir ayaga kaldirilamamasini kendime izah edemiyorum

1 sn. hemen izah edeyim.

9dBez1.jpg

Üst Alt