Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Bir torpili daha Faith terim hocamiz kendisini pek sever ama nedense hic bilgisini transferde kulanmaz, ama scout ekibin basiyim diye ortada gezer. Simdiye kadar acaba bu scout ekibini dinleyip transfer yapildi merak ediyorum. Mahdem kulanmiyorsunuz bunlari bari kovun paradan tasaruf edek

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Torpilli sadece bu dönem değil bu adam kaç yönetim kaç hoca değişti hala scout olarak duruyor. Faydası olsa neyse safi zarar

Herkesin tv karşısında izlediği Bruma'yı ben buldum diyen bir adam sonuçta

Tek tuk bisiler buluyordur elbet ama oldum olasida bunlarin iplendigini sanmiyorum. Menajer onerileri menajer kucagi daha tatli geliyor olsa gerek.

Bu sistemi kullanmazsan adam isterse milyonlarca adam bulsun.

Yani en sonki transfer dönemi bu adamların orda göstermelik durduğuna işaret ediyor.

Bu eleman engelli diye aciyanlar var, kusura bakmayin da hayvan gibi maas alip 7 senede 1 tane kazandirdigi oyuncu sayisi 0.

Ah ulan. ben baskan olcam yapacam ilk sey scout ekibine kovmak./

Gerçekleri yazmayalım da napalım? Bu adam hangi vasıfla o pozisyonda biri açıklasın?

Yahu adam kimi oneriyor ne yapiyor bilmiyoruz ki, kimse bunlari takmiyorsa bunlarin sucu ne

Terim'in evladi oldugu icin orada oldugunu ima ediyorsun, Terim evlatlarini yerlestiriyor diye Avrupa'da basarili olamiyoruz sonucuna variyorsun

Tabii ki de Terim gozlemleme, iletisim, saglik, antrenman gibi departmanlara kendi adamlarini getirme hakkina sahiptir

Yahu adam kimi oneriyor ne yapiyor bilmiyoruz ki, kimse bunlari takmiyorsa bunlarin sucu ne

Terim'in evladi oldugu icin orada oldugunu ima ediyorsun, Terim evlatlarini yerlestiriyor diye Avrupa'da basarili olamiyoruz sonucuna variyorsun

Tabii ki de Terim gozlemleme, iletisim, saglik, antrenman gibi departmanlara kendi adamlarini getirme hakkina sahiptir

Peki getirdiği bu adamlar mevkiilerinde ne kadar başarılı? Takım 60'tan sonra yerlerde sürünüyorsa koruduğu antrenörün hesabını kimden soracağız?

Görüldüğü üzere Florya'nın tek sorumlusu Terim gibi gözüküyor, başarıları onun üzerinden değerlendireceğiz.

Peki getirdiği bu adamlar mevkiilerinde ne kadar başarılı? Takım 60'tan sonra yerlerde sürünüyorsa koruduğu antrenörün hesabını kimden soracağız?

Görüldüğü üzere Florya'nın tek sorumlusu Terim gibi gözüküyor, başarıları onun üzerinden değerlendireceğiz.

Florya'nin tek sorumlusu tabii ki Terim, olmasi gereken de budur.

Takimin kondisyon problemi oldugunu dusunmuyorum, ezbere yorum yapildigina inaniyorum.

Fizik gucuyle kondisyon farkli seylerdir, fizik gucu zayif topcularimizin ama kondisyon problemi yasadiklarini gozlemleyemiyorum. Bu arada oyuncunun kondisyonu antrenman kadar oyuncunun disipliniyle de alakalidir ve yasadigimiz problemlerin buyuk kismi mental kaynakli.

Florya'nin tek sorumlusu tabii ki Terim, olmasi gereken de budur.

Takimin kondisyon problemi oldugunu dusunmuyorum, ezbere yorum yapildigina inaniyorum.

Fizik gucuyle kondisyon farkli seylerdir, fizik gucu zayif topcularimizin ama kondisyon problemi yasadiklarini gozlemleyemiyorum. Bu arada oyuncunun kondisyonu antrenman kadar oyuncunun disipliniyle de alakalidir ve yasadigimiz problemlerin buyuk kismi mental kaynakli.

Abi hâlâ bahaneler üretiliyor. Hadi bir oyuncu disiplinsiz olur çalısmayı sevmez bilemedin iki tanesi olur hadi seni kırmayayım üç tanesi olur bu yüzden kendilerine bakmamışlar dersin ama takımın tamamı bu haldeyken bahane den öteye gitmez şu dediğin Hamza kusura bakma.

Takım net bir şekilde bütün olarak iyi çalışmamış bu yaz. Bu hususta da oyuncular mı daha suçlu yoksa teknik heyet mi bence cevap belli.

Ndiaye mesela adamın en büyük özelliği savaşması it gibi koşması ama o bile sönük, bak teknik taktik falan konuşmuyorum sadece vücut dili herşeyi anlatıyor adamın.

sent via GSC

Üst Alt