Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Utkucan | Scouting ve Performans Analizi Yöneticisi

Cevap: Emre Utkucan | Scout

Müthiş saygılı, efendi bir insan. Kendisini yıllardır gerek televizyon ekranından, gerek internetten takip ederim. Hem futbol bilgisi ile hem de bey efendiği ile çok farklı bir kişilik. Galatasaray kulübü bünyesinde yer alması çok iyi.

Futbol bilgisine oldukça güvenirim. Büyük yarar sağlayacaktır. Ayrıca kişilik olarak örnek gösterilebilecek bir insan..

Ekranda gördüğm an oturup zevkle izlediğim, futbol bilgisine hayran olduğum, çok değerli bir yorumcu ve futbolsever. Görevinde çok başarılı olur umarım.

Henuz bir onerisine denk gelmedigimiz icin futbolcudan anlayip anlamadigini bilmiyorum ama oldukca saygili biri. Umarim laikiyla hizmet verir kulube.

reise valenciadan ally cissokho ve adil ramiyi hocaya söylemesini söyledim bakalım dikkate alacakmı almaz ama neyse :)

Hiç duymamıştım böyle birşey. Genelde "Hagi'nin önerdiği, Prekazi'nin izleyip çok beğendiği, x menejerin önderdiği" vs oyuncuları alıyoruz diye biliyorum. Ya da gazeteler öyle yazıyor.

Bir dönem Ogan Tarhan scout ekibinin başındaydı. Ama haklısın, bugüne kadar hep dediğin tarzda oldu transferler. Umarım bundan sonra değişir o düzen.

Bende takip ederdim kendisini Arsenal'a gitmeden önce sürekli Giroud deyip duruyordu. Sonra adam patlayıp Arsenal'e transfer oldu falan.

Henuz bir onerisine denk gelmedigimiz icin futbolcudan anlayip anlamadigini bilmiyorum ama oldukca saygili biri. Umarim laikiyla hizmet verir kulube.

2 sene önce yaptığı bir röportajda şu oyunculardan 11 yapmış.

1. Wojciech Szcznesny ( Arsenal )

2. Cesar Azpilicueta ( Marsilya )

3. Neil Taylor (Swansea)

4. Kurt Zouma (St Etienne)

5. Angelo Ogbonna (Torino)

6. Giacomo Bonaventura (Atalanta)

7. Iker Muniain (A. Bilbao)

8. Younes Belhanda (Montpellier)

9. Mattia Destro (Siena)

10. Mario Götze (B. Dortmund)

11. David Hoilett (B. Rovers)

Hem kişilik hem bilgi olarak 10 numara adam.Klübümüzde görmek sevindirici kendisini :ayatollah:

Twitter'da favorilere attığı tweetlere bakıyorum arada.Genç yetenekleri takip ediyor anlaşılan :asd:

Üst Alt