Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"

Cevap: Emre'nin kuzeni : Ne yapayım Emre abi benim telefondan mesaj çekti

o zaman soru şu: emre'ni tapesi varsa ve kuzen bunları söylüyosa savcı neden salıveriyor? ibrahim akın gibi onu da tıkmalı içeri.

Ahmet Çakar: Baban yaşındaki adama ileri geri bitirim vari konuştun ama bak çocuğunun üstüne yemin ettin ancak şimdi Yeğeninin konuşması Polis tapelerinden çıktı. "Ne yapayım Emre abi aldı telefonu Kaan'a mesaj çekti" diye Emre sende rahat olma okadar 17 Kasım senin içinde zehir olur.

Bir insan evladı nasıl 40 günlük çocuğunun üstüne yemin eder yahu

turk adaletinin tarafsızlıgı ibrahim akın cezaevinde emre belozoglu sike yapdıgı halde dısarda turk medyasına galatasaraya ve yoneticilerimize posta koyuyor

Ahmet Çakar: Baban yaşındaki adama ileri geri bitirim vari konuştun ama bak çocuğunun üstüne yemin ettin ancak şimdi Yeğeninin konuşması Polis tapelerinden çıktı. "Ne yapayım Emre abi aldı telefonu Kaan'a mesaj çekti" diye Emre sende rahat olma okadar 17 Kasım senin içinde zehir olur.
doğum günümden 2 gün önce bu 17 kasım : ))

Forumda problem mi var ? Sürekli sayfa görüntülenemiyor hatası alıyorum?

Emre serefsiz oldugunu zaten coktan isbatlamis biri. Ne yuzle bu sahtekar hala konusuyor anlamak zor.

Emre denen çapulcuyu şımartan kişi bu ülkenin başbakanı R.Tayyip Erdğan. Adamın nikahını kıyarsan olacağı bu.

Başbakan, Cumhurbaşkanı vb kişilerin bu tür organizasyonlardan uzak durması gerekir. Çifte standarta yol açıyorlar.

Cevap: Emre'nin kuzeni: "Ne yapayım? Emre abi benim telefondan mesaj çekti"

Bu Emre cok JB li bir adam demek ki,Azizi bile iceri attılar,bu serefsiz hala elini kolunu sallıya sallıya cirkefliklerine devam ediyor!

Iddianame aciklandikdan sonra bu herif hakkinda da birseyler cikacak, ben bundan eminin.

Emre paragözoğluy dun şimdi dangalakoğlu da oldun ,insan 40 günlük çocuğunu bu kadar kolayca feda edermi adi insan .

beyler r.t.e bu adamin nikah sahit i degilmiydi dagilin hic bise olmaz bu hüsnü ye kici saglam yere dayamis....

Bir insan iki kelimeye bu kadar mı uyar :yenieek:

Emre bu yemini ederken demistim zaten bu tip insanlarin yeminlerine kanmamak gerek. Oluyor boyle yalan yemin etmegi seven insanlar. O donemde baska birisi TV'de gordugu sarkiciyla iliskiye girdigini iddia etmis, cocugu uzerine de yemin etmisti. Sozlerindeki tutarsizliktan dolayi iki dakikaya yalanini cikarmistik ortaya. :) Siz siz olun hayatda her yemin edene inanmayin, her dindar gozukene de. ;)

Emrenin emir komuta kademesinde Cumhurbaşkanımızın bir üst sırasında olduğunu düşünmeye başladım. İşin aslı bu ülkede onun kadar JB birisi daha yok. TSK da olsa Maraşal rütbesi gibi bir şeyi var. Dokunulmaz.

Tabi birileri tarafından korumaya alınmazsa;)

Üst Alt