En antipatik bulduğunuz futbolcu? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En antipatik bulduğunuz futbolcu?

Cevap: En antipatik bulduğunuz futbolcu?

Papucumun Galatasaray'lısı Hasan Şaş Denizli'den gol haberi geldiginde ki sevincimi seni gıcık etti yada şampiyonlugu ağlayarak kutlaması mı yoksa.O anlar çok koydu herhalde

Papucumun Galatasaray'lısı Hasan Şaş Denizli'den gol haberi geldiginde ki sevincimi seni gıcık etti yada şampiyonlugu ağlayarak kutlaması mı yoksa.O anlar çok koydu herhalde

Ne diyorsun sen insan müsvettesi sevmek zorundamıyım adamı,GS liyim ve sonuna kadarda öyle kalacam her futbolcunun belli bir miyadı vardır hasan şaşta bu miyad 6 sene önce dolmuştu ve o hala sırtımızda bir kambur.

Beğenen beğenmeye devam etsin,herkesin yorumu kendine ama saygı sınırlarını aşıpta insanları kendi seviyenize indirmeye çalışmayın.

Ne diyorsun sen insan müsvettesi sevmek zorundamıyım adamı,GS liyim ve sonuna kadarda öyle kalacam her futbolcunun belli bir miyadı vardır hasan şaşta bu miyad 6 sene önce dolmuştu ve o hala sırtımızda bir kambur.

Beğenen beğenmeye devam etsin,herkesin yorumu kendine ama saygı sınırlarını aşıpta insanları kendi seviyenize indirmeye çalışmayın.

Yavrum senin fenerli olduğunu 3 hafta önce ortaya çıkarmıştım.Şimdi kimliğin açığa çıkınca sağa sola saldırma.Tüm sülalene küfür yemeden defol buradan.Hasan Şaş çok koydu size çok.Sayısını bile unutmuşsunuz.Yalama oldu artık bazı yerleriniz...

En başta Lugano,adamın suratını gördüğümde şeytan görmüş gibi oluyorum,hele o hakeme itiraz ederken iğrenç suratının girdiği şekilleri görünce tv'nin içinden uçup ağzını burnunu dağıtasım geliyor.Futbolcu olsam o adama kesin dalardım öyle yada böyle.Aşırı antipatik bir herif.Ondan önce Luciano vardı bide o herifede kıl olurdum,al birini vur ötekine.Onun dışında fb'li Selçuk,şu an hangi takımda oynadığını bilmediğim İsmail Güldüren,Uğur Boral,Nobre ve İbrahim Üzülmez semvediğim oyuncular arasındalar.Ama hiç biri Lugano'nun yanına bile yaklaşamaz :D

Yavrum senin fenerli olduğunu 3 hafta önce ortaya çıkarmıştım.Şimdi kimliğin açığa çıkınca sağa sola saldırma.Tüm sülalene küfür yemeden defol buradan.Hasan Şaş çok koydu size çok.Sayısını bile unutmuşsunuz.Yalama oldu artık bazı yerleriniz...

Antenlerin beni çekmiyosa çanak taktır ;);)Gerçi sen reelde çanak gibisindir o ayrı:cool:

Sana GSTORE den yaptığım alışverişleirn faturalarını postalarsam sende karşılığında yawru gibi oturacan mı yerine??

Ne 3 haftasıymış anlatta bizde bilelim deli yürek bozuntusu,bilip bilmeden ortalıkta yavşama,önce ögren sonra gelip burda naraaa at yırtın.

Antenlerin beni çekmiyosa çanak taktır ;);)Gerçi sen reelde çanak gibisindir o ayrı:cool:

Sana GSTORE den yaptığım alışverişleirn faturalarını postalarsam sende karşılığında yawru gibi oturacan mı yerine??

Ne 3 haftasıymış anlatta bizde bilelim deli yürek bozuntusu,bilip bilmeden ortalıkta yavşama,önce ögren sonra gelip burda naraaa at yırtın.

O faturaların resmini çekip siteye koymazsan adam değilsin.Hadi bekliyorum.Veya ismin yazılı formayı.Çabuk ol.;)

O faturaların resmini çekip siteye koymazsan adam değilsin.Hadi bekliyorum.Veya ismin yazılı formayı.Çabuk ol.;)

Al canım sana fotoğraflarım umarım bunlar sana fanatik bir CIMBOM lu olduğumu ıspatlar,bu fotoları istanbula geldiğimde gitmiş olduğum olimpiyakos maçında çekmiştim 15 tane daha var ama hepsini koyamadım,biletle formamın fotosunuda çekmiştim o gün malum ali samiyendeki ilk maçım (istanbulda yaşamadıığım için ilk defa gördüm )

Şimdi artık hasan şaşı antipatik bulabilirmiyim???

gs1b.th.jpg

Tartışma uzamış gitmiş. Kendince son noktayı koymuşsun.

Noktayı koyarken tam koy da akıllarsa soru işareti kalmasın. Bunun bir de Sivilde çekilmiş halini alsak, yani bu kişinin sen olduguna inandırsan bir şekilde bizlere...

Akıllarda soru işareti kalmasın, daha da inandırıcı olsun

amacı ile bunu tavsiye ederek, ricada bulundum...

gs1b.th.jpg

Tartışma uzamış gitmiş. Kendince son noktayı koymuşsun.

Noktayı koyarken tam koy da akıllarsa soru işareti kalmasın. Bunun bir de Sivilde çekilmiş halini alsak, yani bu kişinin sen olduguna inandırsan bir şekilde bizlere...

Akıllarda soru işareti kalmasın, daha da inandırıcı olsun

amacı ile bunu tavsiye ederek, ricada bulundum...

Al bunlarda sivilden çekilmiş fotolarım, isterseniz msnde camda açayım :p bende artık beni ezikbahçeli olarak niteleyen arkadaşlardan bir özür beklentisi içine girebilirim demi? isterseniz msnde camda açayım :p

Ersin Eren,Caner Akdemirci,Hasan Çatalca

ersin arkadaşa özel bile attım linki ama hala bana dönmedigaliba biraz bozuldu;)

Bende Barisi ve Umit Karani sevmiyorum her topta itirazlar,kendini yere atmalar kufur etmeler.Simdi bendemi fotomu koymaliyim buraya ne kadar sacma cocukca seyler valla.Galatasarayliyiz diye bizim futbolcular bir tane en efendiler digerleri tukakami olmali.

Bende Barisi ve Umit Karani sevmiyorum her topta itirazlar,kendini yere atmalar kufur etmeler.Simdi bendemi fotomu koymaliyim buraya ne kadar sacma cocukca seyler valla.Galatasarayliyiz diye bizim futbolcular bir tane en efendiler digerleri tukakami olmali.

Benimde kastettiğim tam olarak bu,neden antipatik bulduğumu madde madde yazmıştımda ama yinede bi şekilde laf buluyorlar.

Volkan Demirel,

Lugano

Selçuk Şahin

İsmail Güldüren,

İbrahim Üzülmez,

Deivid De Souza,

Alex de souza,

Nobre,

Gökhan Zan,

Umut Bulut,

Edu

Üst Alt