En Başarılı 3 - Hayal Kırıklığı Yaratan 3 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Başarılı 3 - Hayal Kırıklığı Yaratan 3

Cevap: En Başarılı 3 - Hayal Kırıklığı Yaratan 3

Elmander'den bu kadar cabuk surede boylesine bir etki yapmasini acikcasi beklemiyordum. Liste basi Elmander, sonrasinda Melo ve Semih Kaya.

Hayal kirikligi olarak da; beklentileri karsilayamama acisindan Riera, Sercan ve ceyhun.

Zira Kazim konusunda hayal kirikligina ugramadigimi rahatlikla soyleyebilirim. Yapabilecegi bu kadar, yetenegi bu kadar.

En Başarılı 3

- Ujfalusi

- Elmander

- Muslera

(Son haftalar da yükselen performansıyla Eboue de bu listeye girmeli, istikrar sağlayabilse bir de Engin)

Hayal Kırıklığı Yaratan 3

- Sercan Yıldırım

- Ceyhun

- Riera

Başarılılar: SELÇUK, EBOUE, MELO (tabii diğerleri özellikle semih, elmander ve urfalı'yı da çok beğeniyorum ama yazdıklarımda karar kıldım. Seçmek zor oldu.)

Hayal kırıklığı: SERKAN KURTULUŞ (1 dakika bile oynayamadı yanlış hatırlamıyorsam), UFUK (taffi'nin gelmesi ona çok yarar diye düşünmüştüm.) VE AYDIN (Terim bile toparlayamadı onu.)

En basarili 3 oyuncuyu secmek zor, benim icin hemen hemen hepsi basarili. Bende hayal kirikligi yaratan tek oyuncu Riera oldu, onun disinda Sercan olsun, Ceyhun olsun pek beklenti icine girmemistim zaten. Ama Riera'dan biraz daha fazla katki beklerdim.

Başarılı: Elmander-Melo-Selçuk

Hayal kırıklığım bir tane var o da Muslera.. O kadar para verdik, yere yatmadı adam.. Beni büyük hayal kırıklığıne uğrattı :sad007:

:evilsmile:

En basarili 3:

-Melo

-Elmander

-Ujfalusi

Hayal kirikligi:

-Kazim

-Riera

-Sercan

en başarılı 5 olsaydı keşke :D

en başarılı 3

-Elmander

-Melo yada Selçuk

-Eboue

5 yaparsak Muslera ve Ujfa listeye girer :D

hayal kırıklığı

-Riera

-Aydın

-Sercan

elmander

ujfalusi-semih -muslera uyumu

melo-selçuk uyumu

hayal kırıklıkları

riera

kazım ve sercan dan zaten umudum yoktu

En başarılı 3

Semih

Elmander

Melo

En Başarısız 3

Riera

Sercan

Kazım

En Başarılı 3

- Melo

- Elmander

- Selçuk

- Riera

- Kazım

- Aydın

kesinlikle budur.

Başarılı: Elmander,Semih,Melo

Hayal kırıklığı: Kazım,Riera,Sercan

Aydını Serkanı etten sütten saymıyorum zaten gerek yok. :)

Beyler yanlış anlamayın ama Hayal Kırıklığı diyor iyi anlamak lazım isimleri yazarken bunu göz ardı etmeyin. Hani beklentilerin yüksek olduğu ama bu beklentileri karşılayamayan oyuncular var onlar için hayl kırıklığı olmuş olması lazım.

Yani Aydın - Sabri - Servet - Kazım vsvsvsvs bu oyuncular için neden hayal kırıklığına uğrar ki taraftar, zaten bu oyuncular yıllardır bizim kadromuzda yapabileceklerini az çok biliyoruz ve bunlar için hayal kırıklığı yaşamaya değmez:))))

Benim beklentilerimin üstüne çıkan oyuncular:

1- Emander (bonservis bedelsiz alındı ve hiç beklemediğim bir performans ortaya koydu onun için ilk sırada)

2- Ujfalusi (Az, çok kalitesini biliyorduk yalnız bu denli takıma cuk oturmasını beklemiyordum)

3- Semih Kaya (Potansiyeli olduğunu herkes tahmin edebiliyordu, direk ilk 11 oyuncusu olmasını beklemiyorduk)

Bu oyuncular diğerlerine göre daha fazla göze çarptı bence (muslera - melo - eboue - selçuk - engin bunların vediği ve ortaya koyduğu performans kesinlikle yadsınamaz muhteşem oynuyorlar)

Hayal kırıklığı diye tabir edilen 3 futbolcuya gelince:

1-Riera ( Gerçekten tam bir hayal kırıklığı oldu, ama transfer bazında ele aldığımız zaman 1-2 tane hata normal)

2-Sercan Yıldırım (Bence kendisini futboldan uzaklaştırmış başka işlerin peşinde koşuyor, Fatih hoca elbet bizden daha net görüyordur, yoksa ilk yarı mutlaka daha çok forma verirdi)

Başka da hayal kırıklığım yok diğerlerinin potansiyeli belli zaten, kasmaya gerek yok.

En başarılılar

Elmander

Ujfalusi

Muslera ben bir de Melo'yu ekliyorum 4 olsun nolcak yani.

Hayal kırıklıkları

Sercan

Riera

Kazım

riera sercan haricinde herkes üstüne düşeni yaptı.

Kazımı hayal kırıklığı olarak yazmayalım bence. Zaten kapasitesi bu. Fazlası olmaz Kazımdan.

Elmander

Melo

Ujfalusi

Riera

Sercan

3. isimi bulamadım sürekli oynayanlar arasından.

En Başarılı 3

- Ujfalusi

- Eboue

- Muslera

- Sercan Yıldırım

- Kazım Kazım

- Riera

sen gerekeni yazmışsın zaten

En Başarılı;