En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Cevap: En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Selçuk ve Muslera.

Geçen sene sadece kalede kalecimiz olsaydı, UEFA'ya gidebilirdik bence. UEFA spotları ile aramızda 9 puan mı ne vardı. Kupayı da alabilirdik ya.

Öte yandan Eboue transferinin çok geri planda kaldığını düşünüyorum, kesinlikle üst düzey bir oyuncu. Oynadığı tek maç Real Madrid maçı ve orada bile kendini belli etti.

Selçuk İnan :Yılın transferi..

Sercan Yıldırım :İyi transfer..

Ceyhun Gülselam :kötü transfer

Engin Baytar :Rezalet transfer

Okan Derici :Altyapıdaki oyunculardan bir farkı varsa iyi transfer.

Yabancı transferlerimiz;

Eboue: Bana göre maliyet ve oyuncu kalitesi anlamından yılın yabancı transferi..

Ujfalursi: Gerekslz transfer..Çok daha kaliteli bir stoper alınabilirdi..

Melo: Süper transfer..Buradaki sıkıntı genel anlamda Melo,Selçuk,Kazım,Riera,Servet,Balta,Ulfaluji ile kurulacak takım çok ağır ve hamlesiz olacak..

Muslera: Süper transfer..

Elmander: Her ne kadar fırsat transferi olsada bu takıma ya Baroşun yerine yada Elmanderi almayıp onun yerine daha kaliteli forvet alınmalıydı..

Riera: Kötü transfer..evet katkı verecektir..futbol bilgisi anlamında kendisine saygım var fakat heleki Ardanın satışından gelen para ile birlikte kesinlikle daha kaliteli bir oyuncu alınmalıydı..

Bu yönetim benim için büyük hayal kırıklılığı olmuştur..Burada abartanları hayretler içerisinde izliyorum..

Giden oyunculardan,gitmesi gereken oyunculara kadar o kadar çok şey yazmak istiyorum ki ama artık bıktım.

Elinizi vicdanınıza koyun Allah için şu Culio 6+2 de kalması gerekmiyormuydu..Her hangi bir sakatlık ve ceza durumunda ayhanın yerine hatta Sabrinin yerine oynayamazmıydı yahu..

Yahu en iyi transfer döneminden bahsediliyor,Adnan Polat dönemini en çok eleştirenlerden biri olarak bu takıma Elano,Keita,Baroş,Kewell,Santos,Misimoviç,jo sol bek rezaletinden bahsedenler insua gelmiştir.Aynı taraftar bu dönemde aynen şimdi olduğu gibi yönetimi ve takımı göklere çıkarıyordu..Ondan sonra ne oldu herkez küfretmeye başladı..

Yıldızmış,isimliymiş,yaşlıymış,gençmiş bunların hepsi palavra..Bir takıma yaşlısıda alınır,gencide..yıldızıda alınır ,isimsizide..Önemli olan mantık..Önemli olan iş bilmek..Önemli olan yönetimde güç gösterisi yapmamak..önemli olan şu zor dönemde bir kereliğine bu pahalı ,bunun fiyatı çok yüksek demek yerine elini cebine atmak..

Tabikide her ne olursa olsun bu yönetime yaptıkları doğru transferlerden dolayı bir taraftar olarak teşekkür ederim..

Ama ellerinden geldiğinin daha fazlasını yapmadıkları için ve verdikleri sözleri tutmadıkları içinde bir taraftar olarak çok üzgünüm..

Selçuk İnan :Yılın transferi..

Sercan Yıldırım :İyi transfer..

Ceyhun Gülselam :kötü transfer

Engin Baytar :Rezalet transfer

Okan Derici :Altyapıdaki oyunculardan bir farkı varsa iyi transfer.

Yabancı transferlerimiz;

Eboue: Bana göre maliyet ve oyuncu kalitesi anlamından yılın yabancı transferi..

Ujfalursi: Gerekslz transfer..Çok daha kaliteli bir stoper alınabilirdi..

Melo: Süper transfer..Buradaki sıkıntı genel anlamda Melo,Selçuk,Kazım,Riera,Servet,Balta,Ulfaluji ile kurulacak takım çok ağır ve hamlesiz olacak..

Muslera: Süper transfer..

Elmander: Her ne kadar fırsat transferi olsada bu takıma ya Baroşun yerine yada Elmanderi almayıp onun yerine daha kaliteli forvet alınmalıydı..

Riera: Kötü transfer..evet katkı verecektir..futbol bilgisi anlamında kendisine saygım var fakat heleki Ardanın satışından gelen para ile birlikte kesinlikle daha kaliteli bir oyuncu alınmalıydı..

Bu yönetim benim için büyük hayal kırıklılığı olmuştur..Burada abartanları hayretler içerisinde izliyorum..

Giden oyunculardan,gitmesi gereken oyunculara kadar o kadar çok şey yazmak istiyorum ki ama artık bıktım.

Elinizi vicdanınıza koyun Allah için şu Culio 6+2 de kalması gerekmiyormuydu..Her hangi bir sakatlık ve ceza durumunda ayhanın yerine hatta Sabrinin yerine oynayamazmıydı yahu..

Yahu en iyi transfer döneminden bahsediliyor,Adnan Polat dönemini en çok eleştirenlerden biri olarak bu takıma Elano,Keita,Baroş,Kewell,Santos,Misimoviç,jo sol bek rezaletinden bahsedenler insua gelmiştir.Aynı taraftar bu dönemde aynen şimdi olduğu gibi yönetimi ve takımı göklere çıkarıyordu..Ondan sonra ne oldu herkez küfretmeye başladı..

Yıldızmış,isimliymiş,yaşlıymış,gençmiş bunların hepsi palavra..Bir takıma yaşlısıda alınır,gencide..yıldızıda alınır ,isimsizide..Önemli olan mantık..Önemli olan iş bilmek..Önemli olan yönetimde güç gösterisi yapmamak..önemli olan şu zor dönemde bir kereliğine bu pahalı ,bunun fiyatı çok yüksek demek yerine elini cebine atmak..

Tabikide her ne olursa olsun bu yönetime yaptıkları doğru transferlerden dolayı bir taraftar olarak teşekkür ederim..

Ama ellerinden geldiğinin daha fazlasını yapmadıkları için ve verdikleri sözleri tutmadıkları içinde bir taraftar olarak çok üzgünüm..

söylediklerine çoğunlukla katılıyorum katılmadığım noktalar ise melo dan sonra yazdığın takımın ağır ve hamlesiz olacağı

bence ağır olmayacak.

bide ujfa ya haksızlık etmişsin renktaş.

Bence çok yanlış yorumluyorsun, Avrupa Ligi ya da Şampiyonlar Ligi'ne gidemediğimiz bir sezonda bundan iyisini beklemek olmaz.

Elano,Keita,Baroş,Kewell,Santos,Misimoviç,jo

Şu saydıklarından iyi verim aldığımız Baros ve Kewell haricinde belki bir tek Keita var. Ona da doyamadık. Önceki sezonlarda transferlerden sağladığımız verim %20 ise bu sene %60lara çıkacaktır, benim görüşüm bu.

Akıl vermek gibi olmasın da bence yönetim ve transfer becerileri hakkındaki görüşlerini Avrupa Ligi ya da CL'ye gittiğimiz bir transfer döneminde yap, daha sağlıklı olur.

Ya inanamiyorum ne kadar transfer delisi bir taraftarimiz var, herkes salliyor yönetime, neymis hayal kirikligina ugramis, böyle taraftar olmaz olsun, hersey transfer degil! Kimse Floryadaki degiskliklerden bahsetmiyor, o gecen seneki sagliksiz ortamdan kurtulduk cok sükür, Adnan Sezginden kurtulduk. Bu herkese göre degisebilir fakat benim en sevdigim hoca takimin basina geldi, daha ne olsun.. :happynew:

Yönetime benden 10 üzerinden 9.. 1 puani Keitayi alamadigi icin kirdim :sad007:

EDIT: Enbeyendiklerim: Melo+Selcuk

Üst Alt