En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Yerli transferlerimiz;

Selçuk İnan

Sercan Yıldırım

Ceyhun Gülselam

Engin Baytar

Okan Derici

Yabancı transferlerimiz;

Eboue

Ujfalursi

Melo

Muslera

Elmander

Riera

Yerli olarak: Selçuk

Yabancı olarak: Eboue

benim en çok beğendiğim transferler arkadaşlar sizin beğendikleriniz hangisi?

(Not: Unuttuğum bir oyuncu varsa söyleyin ekliyeyim. )

Cevap: En Çok Beğendiğiniz Yerli Ve Yabancı Transferimiz

Selcuk - Melo

Ama bütün transferleri tek tek cok begendim ben. Muslera - Eboue müthis transferlerdi. Ama Melo benim adamim ya :)

Okan Derici ve Engin Baytar dışındaki bütün yerli transferleri bence mükemmel. Riera dışında da yabancı transferleri çok iyiydi. Riera dışında diyorum çünkü Riera ile ilgili fikrimiz sanırım ligdeki performansı ile ortaya çıkacaktır. Okan Derici ile ilgili fikir sahibi olamadık. Engin ise alternatif yaratmak için iyi bir transfer olsa da bir türlü ısınamıyorum bu adama önceki takımlarındaki yarattığı huzursuzluklar sebebiyle...

Yerli Selçuk.

Yabancıyı seçmek çok zor ama hem kariyeri yükselişte olduğu için,hem de en sorunlu bölgeye transfer yapıldığı için Muslera diyorum.

öncelikle yönetimimizi kutluyorum.

gelenler: elmander ,selçuk ,ceyhun ,melo, ulfaluji ,muslera ,reira ,sercan ,engin ,eboue ve tabiki fatih terim.

gidenler: mustafa sarp ,kewell, neill, pino ,culio, zapata ,stancu, barış, cana (bunlar geçen sezon ilk 11 de oynayan kadromuz)

kalanlar:baroş ,ayhan, servet, hakan balta,emre çolak ...

kolay değil.bu başarıdır.bunu hrkes kabullenmelidir. yeterlimi? elbette değil. ancak bu sezon sadece (maalesef)türkiye ligin de oynayacağız.ve kurulan bu kadro fena değildir.yaklaşık 8-9 tene ilk 11 de oynayacak oyuncular alınmıştır.

Üst Alt