en çok etkileşimde bulunduğunuz üyeler? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

en çok etkileşimde bulunduğunuz üyeler?

Sen benim mesajlarımı niye editliyorsun ne bu düşmanlık. Kelimeleri özellikle seçiyorum ki sadece çağrışım yapsın diye ama yine edit yiyorum yeter! Kankan götçü yazıyor ona edit yok!

Muamele severiz ama taraflı değil!
Senin mesajlarını hiç editlemedim. Fakat an itibariyle ibreti alem olsun diye alacağın cezaların takipçisi olacağım…

Hangi mesajın editlenmiş bakayım bi de ben editleyim?

Amin cümlemizin

Çocuk henüz yok. Çocuk nasıl bir şey kolay mıdır büyütmek tecrübelerini beklerim
Benimki şuanlık 16 aylık erkek. Çok tehlikeli. 12 yaşında yürümeye de başladı. Anneci. Beni evde takılan, onu eğlendiren bir birey gibi görüyor şuanlık. Pek iplemiyor :red:

Ama babalık çok iyi bir şey. Keyifli yani. Şuanlık çocukla alakalı aşırı bir sorumluluğum yok. Anneler harbiden kutsal. Hakkı ödenmez. Birebir görüyorum yani. İşten eve gidince deşarj olmam, manevi tatmin olmam adına çok iyi geliyor bana. Onunlayken bütün dertlerimi unutuyorum. Kesinlikle tavsiye ederim baba olmayı.

Alt alma olayı bazen bana kalıyor. O harici müthiş yani :red:

Benimki şuanlık 16 aylık erkek. Çok tehlikeli. 12 yaşında yürümeye de başladı. Anneci. Beni evde takılan, onu eğlendiren bir birey gibi görüyor şuanlık. Pek iplemiyor :red:

Ama babalık çok iyi bir şey. Keyifli yani. Şuanlık çocukla alakalı aşırı bir sorumluluğum yok. Anneler harbiden kutsal. Hakkı ödenmez. Birebir görüyorum yani. İşten eve gidince deşarj olmam, manevi tatmin olmam adına çok iyi geliyor bana. Onunlayken bütün dertlerimi unutuyorum. Kesinlikle tavsiye ederim baba olmayı.

Alt alma olayı bazen bana kalıyor. O harici müthiş yani :red:
Maşallah tebrik ediyorum. Umarım güzel bir çocukluk gençlik geçirir.

Bazen ben de istiyor gibiyim güzel çocukları görünce

Üst Alt