En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?

Belki ergenlik dönemini verdiği ateşle öyle hissediyorumdur ama benim için 6-0lık maçtır en büyük hayal kırıklığı... Onun dışında Anderlecht Arsenal Dortmundlu grubun olduğu dönemde var.. Her maç fark yeme korkusuyla çıkıyorduk işin komik yanı ligde de benzer durumlar olmasına rağmen şampiyon olmuştuk..

Bir kac tane sayilabilir , benim bir numaram 4-2 lik isvicre macidir , pozisyon olarak da 5-2 olacakken tumer in koseye giden serbest vurusunun bir kafaya carpip gol olmamasi ... brezilya ve almanya maclari onu izler , 2-0 dan 2-2 ye gelen letonya maci ... ama milli maclarda 1 numara isvicre maci , cok emek vermistik grupta

kulupler duzeyinde . hamburg maci bende o kadar yer etmemis ... 3-2 lik madrid maci 2001 deki , karpaty maci olusum sekliyle .. ankaragucu maci 2001 deki , sivas 3-4 fb macini sayabilirim

ama dedigim gibi isvicre maci ve arkasindan brezilya ve almanya ilk 3 umdur .. biri turnuvaya katilim , oteki ikisi yari final maclariydi

2013 / 2014 sezonu Mancini ile Real / Juve nin olduğu gruptan çıktıktan sonra Chelsea 'yi eleyeceğimizden çok ümitliydim hele ki ilk maç 1-1 bittikten sonra deplasmanda biz tur atlarız diye düşünüyordum çok da inanıyordum buna

Hayatımda hiç bu kadar yıkıldığımı hatırlamam resmen 1 sene hayal kırıklığını yaşamıştım o maçın

2013 / 2014 sezonu Mancini ile Real / Juve nin olduğu gruptan çıktıktan sonra Chelsea 'yi eleyeceğimizden çok ümitliydim hele ki ilk maç 1-1 bittikten sonra deplasmanda biz tur atlarız diye düşünüyordum çok da inanıyordum buna

Hayatımda hiç bu kadar yıkıldığımı hatırlamam resmen 1 sene hayal kırıklığını yaşamıştım o maçın
Deplasmanda hangi takımı yendikki o sezon da Chelsea'yi yenecektik

Tek deplasman başarısı Juve ile 2-2 biten maçla Terim'in son maçıydı.

Yazılanlara ek reali ilk 30 dakika boğup maçın sonunda tabelada 6 1 lik sonucu görmek de hayal kırıklığıydı benim için

Çok var ama yakınlarda içime oturan arenada fenere karşı oynadığımız ve yenildiğimiz 2011 playoff maçı.... 90 dakika sahadan sildik, bildiğin ezdik saçma sapan bir kontradan gol yiyip yenilmiştik. Evlat acısı koymuştu o maç, aynı şekilde johnson'ın gol attığı maçta da öyle.

Çok var ama yakınlarda içime oturan arenada fenere karşı oynadığımız ve yenildiğimiz 2011 playoff maçı.... 90 dakika sahadan sildik, bildiğin ezdik saçma sapan bir kontradan gol yiyip yenilmiştik. Evlat acısı koymuştu o maç, aynı şekilde johnson'ın gol attığı maçta da öyle.

Adamlar 2 tane yarim yamalak pozisyon ile 2 gol atmisti.

istatistik_fark_li_tabela_farkli_2214082.jpeg

En fazla acıtan 2-2'lik maçta 90+3 de Barosun direğidir. Az aşağı dokunsaydı daha güzel olacaktı. Avrupa'da Hamburg maçı en çok içimi acıtan ikinci maçtır. Birincisi Bilbao'ya 1-0 yenildiğimiz mücadeleydi. Gruptan çıkıyorduk.

Üst Alt