En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En çok hayal kırıklığı yaşadığınız maç ?

2006'da 4-0 yenildiğimiz kadıköy deplasmanı. Fenerli arkadaşlarla beraber izlemiştim. İlk 15 dakika adamlar ceza sahamıza giremedi ama yine gol attılar ilk şutta. Zaten öyle olunca kalktım eve gittim maçı izlemeyip. Sonrası da malum. Çok ciddi şekilde tarihi bir fark yiyebilirdik o maçta

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2006'da 4-0 yenildiğimiz kadıköy deplasmanı. Fenerli arkadaşlarla beraber izlemiştim. İlk 15 dakika adamlar ceza sahamıza giremedi ama yine gol attılar ilk şutta. Zaten öyle olunca kalktım eve gittim maçı izlemeyip. Sonrası da malum. Çok ciddi şekilde tarihi bir fark yiyebilirdik o maçta

Evet çok fena bir maç idi, sonrasında şampiyon olmasak daha da fena anılabilirdi.

En tazesi geçen sene Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe maçı. Allah cezanı versin Tolga.
Ödülünü aldı
cigerci.JPG

Şimdi baktım da o sene son maçlarda fener gelene geçene 3-4 atmış. Nasıl oldu da son maçta kazanamadılar 90 gol atmışlar o sene birde. Zaten o sene mucize olmasa fener 4-5 sene şampiyonluğu bırakmazdı ki 2007 de oldular zaten. Arkası da gelebilirdi

Denizli o maçı 4-5 farkla kazanabilirdi, 1-0 Denizli öne geçene kadar çok kötü oynamışlardı.

Hayatımda ağladığım tek bir maç var. O da 1998 yılındaki 1-0'lık Athletic Bilbao maçı. Hep iyi oynadığımız, çok hakkettiğimiz bir grupta son maç iddiasız bir takıma yenildik ve lider olarak çıkma şansını kaçırdık. Grup 2.'si olduk ama o dönemdeki statü gereği en iyi 2.lerden olamadığımız için elendik. Bu yüzden benim 1 numaram o maçtır. 2 numara Hamburg maçıdır fakat ilk maçın 45 dakikası rövanşın tamamı stoper mevkisinde Kewell' ı oynatmak zorunda kalan bir takımın da Bundesliga'nın o dönemki iyi takımlarından birine elenmesi o kadar da garip bir durum değil açıkçası..

Hayatımda ağladığım tek bir maç var. O da 1998 yılındaki 1-0'lık Athletic Bilbao maçı. Hep iyi oynadığımız, çok hakkettiğimiz bir grupta son maç iddiasız bir takıma yenildik ve lider olarak çıkma şansını kaçırdık. Grup 2.'si olduk ama o dönemdeki statü gereği en iyi 2.lerden olamadığımız için elendik. Bu yüzden benim 1 numaram o maçtır. 2 numara Hamburg maçıdır fakat ilk maçın 45 dakikası rövanşın tamamı stoper mevkisinde Kewell' ı oynatmak zorunda kalan bir takımın da Bundesliga'nın o dönemki iyi takımlarından birine elenmesi o kadar da garip bir durum değil açıkçası..
Ben de bu maçı yazmaya girmiştim.

Galatasaray-Konyaspor : 3-3 (2006-2007 sezonu 8.hafta maçı, son 15 dakikaya 3-1 önde girmiştik, önce 76'da sonra 90+5'te yenen gollerle 2 puan, Ramazan ayının serin bir sonbahar akşamında uçup gitmişti. Çökmüş kalmıştım, benim için çok büyük yıkım olmuştu o maç)

Galatasaray-PSV Eindhoven : 1-2 (2006-2007 sezonu Şampiyonlar Ligi grup 3.maçı, halbuki herşey ne kadar da güzel başlamıştı. Olimpiyat Stadı'ndaki maçta ilk yarı sahanın yıldızı Iliç'in golüyle 1-0 öne geçmiş, takım halinde mükemmel bir futbol oynayarak PSV'yi sahadan silmiştik ilk yarı. Maçın 2.yarısında da herşey istediğimiz gibi gidiyordu, kontrol bizdeydi. Derken Mondragon yerden tıngır mıngır eline gelen topu içeri kaçırdı. O moral bozukluğu ile 10 dakika içinde 1 gol daha yemiştik. Sinirden kudurmuştum)

Karpaty Lviv-Galatasaray : 1-1 (2010-2011 sezonu UEFA Avrupa Ligi rövanş maçı, bak yine Hakan Balta ve o malum pozisyon aklıma geldi. Sen kalk bok gibi oynadığın maçın 90+1.dakikasında turu geçen golü at, ama sadece 2 dakika sonra ye golü tur gitsin.)

Galatasaray-Fenerbahçe : 1-2 (2011-2012 Süper Final play-off 2.maçı, insanı futboldan soğutan, adaletin bu mu dünya diye haykırası gelen maçlardan biridir.)

Bahsettiginiz sezon gercekten sacma sapan bir siralama sistemi vardi . Grupta ayri ayri bakildiginda juventusa ikili averajda ustunduk , deplasmanda 2-2 , ic sahada 1-1 kaldik

rosenborg ile iki mac da 3-0 bitmisti ama onlara karsi da grup sonunda genel averajda ustunduk .

Yani ayri ayri ikisiyle de puan puana bitirsek ustte olacagimiz bir siralamada juventusun 3 lu averaj ile altinda kaldik

gerci statu bastan belliydi ,bir katakulli yok , ama sanssizlik denebilir

son mac fatih in hatasindan bir gol yemis , 90+ da da onemli bir pozisyonu kacirmistik , ustune ustluk 6 grup 2 incisinin devam edecegi siralamada da 3 uncu olup elenmistik

Bahsettiginiz sezon gercekten sacma sapan bir siralama sistemi vardi . Grupta ayri ayri bakildiginda juventusa ikili averajda ustunduk , deplasmanda 2-2 , ic sahada 1-1 kaldik

rosenborg ile iki mac da 3-0 bitmisti ama onlara karsi da grup sonunda genel averajda ustunduk .

Yani ayri ayri ikisiyle de puan puana bitirsek ustte olacagimiz bir siralamada juventusun 3 lu averaj ile altinda kaldik

gerci statu bastan belliydi ,bir katakulli yok , ama sanssizlik denebilir

son mac fatih in hatasindan bir gol yemis , 90+ da da onemli bir pozisyonu kacirmistik , ustune ustluk 6 grup 2 incisinin devam edecegi siralamada da 3 uncu olup elenmistik

6 grup 2.cisi devam etmiyordu.6 gruptan en iyi 2 ikinci gruptan çıkıyordu.Biz grupta 3. değil 2. olduk ama Real Madrid ve Manchester United'tan puanımız düşüktü.

HJCN1A.png

6 grup 2.cisi devam etmiyordu.6 gruptan en iyi 2 ikinci gruptan çıkıyordu.Biz grupta 3. değil 2. olduk ama Real Madrid ve Manchester United'tan puanımız düşüktü.

HJCN1A.png

evet yanlis ifade etmistim , statuyu biliyorum da yaziya dokerken hata yapmisim . 6 grubun 2 tanesinin 2 incisi demek istediydim, gerci diger takimlar da 8 puanmis

Son maç berabere kalıp lider çıkabilsek çeyrek finalde Olympiakos ile eşleşecektik ki yarı final işten bile olmayacaktı. 1989'daki ŞKK yarı finalinden sonra 1999 CL yarı finali zaten başarılı olan Avrupa kariyerine bambaşka bir güzellik katacaktı. Olmadı..

Üst Alt