En Geç 2019'a Kadar Demirören Bjk'yi Mahkemeye Verir


Hersey cok acik degil mi?
Demiroren is bilmezliginin yuzunden kendi 100 milyon dolarini Besiktas'in uzerinden carcur etmistir.
Bu parayi besiktasin kendisine odeyemeyecegini kendiside biliyordu.. $100 milyon dolari ucmustu yani.. ve parasini geriye sittim sene alamayacagi icin aklina son care "madem parayi besiktastan alamayacagim, o zaman parayi bir yerden besiktas'a aktaririm ve BJK'nin maddi durumunu toparladiktan sonra 50-60 milyon ne olursa koparirim" fikri gelir ve TFF'nin basina gecer.

Lisede futbol oynayan arkadaslarina "loser" gozuyle bakan zengin simarik yildirim'in icinde futbol aski dogdu 50'sinden sonra.. hani maksat Turk futbolunu kurtarmak ya..

Iki senedir BJK'nin lehine verilen abuk subuk goller.. artik sinan engin basta olmak uzere BJK'li yourumcularin bile TVde bile yuzu kizariyodu her hafta programda.. ofsayttan gol, faulden gol, osuruktan gol.. Besiktasin haksiz aldigi puanlari artik komik gelmeye baslamisti.. hatirlamaniz lazim..

Simdi Besiktasin kasasina belli miktar parayi gecirdi ve finansal olarak durumlarini duzeltti. Parasini simdi alma ihtimali 3-4 sene oncesine gore cok daha guclu.
Hazir yeni TFF'den ayrilir ayrilimaz bunu yapamaz ama kisa zaman icinde 2019 yilina kadar bu olayin yeniden gundeme dusecegi ve demiroren'in BJK'den en azindan parasinin yarisini falan koparmak isteyecegini dusunuyorum..

Zamanla gorecegiz..
 
yanlız borç 100 milyon dolar değil. 100 milyon tl. ve benden sonra gelecek başkanlar yada yöneticiler verdikleri borcu almazsa bende almayacağım diyerekten bir sözleşme ve senet yapmıştı. senette borçlu beşiktaşı temsilen başkan sıfatıyla yıldırım demirören imzayı atmıştı. alacaklı kısmıda zaten demirören gurubuydu. demirören şimdi bjkye para şampiyonluklar kazandırdı evet. şimdi sıra çakallık zamanı geldi cattı. tff başkanlığından hemen sonra operasyon olarak bir yönetici arkadaşına klube 10-20 bin dolarlık temsili borç verdirecek ver geri istedicek sonra sözleşmem ihlal oldu diyerekten bjkden parasını faiziyle alacak.
 
Üst Alt