En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

Beyler. Gecen yaz Kastamonudaydim. Agzim acik kalmisti. Aha boyle ;););););););)

Bircok Sivas'li hatun taniyorum, onlarda bomba bomba oluyor :tiphat:

Cevap: En Güzeller Hangi Ilimizden Çıkıyor ?

sivas diyorum ben. ben okulda bütün sivaslıların güzel oldugunu gördüm. hic begenmedigim sivaslı bir kız olmadıç 5 tane gördüm 5 ide valla taş gibiydi:)

giresun samsun efenime söyliyim sonra bolu izmir ondan sonracığıma eskişehir ve antalya tabi adanadan da ara sıra fenaları çıkmıyor değil benim tesbitlerim ve tecrübelerim bu yönde

edirne tekirdağ ...

trakya yani

ordan çıksa çıksa abe sen ne yaparsın bea diyenler çıkar

öbürleride göçmen genelde zaten bulgar ağırlıklı onlar enfes ama düğünlerine gitmiştim arkadaşım munasebetiyle bi kere yok böyle bişey kendimi cennet i ala da buldum bi an işte bu da böle bi anımdır

Tabii ki biricik şehrimiz İzmir'den çıkar :)

Antep ve Urfa'ya gittim en son.Ordan da hiç çıkmıyor bunu farkettim :D

Çevremin yüzde ellisi Sivas'lı.Bana neden hiç rast gelmiyorlar.Şöyle sarışın mavi gözlü tabiri caizse balık etli yemek yapmayı bilen birisi çıkmaz.?

Çevremin yüzde ellisi Sivas'lı.Bana neden hiç rast gelmiyorlar.Şöyle sarışın mavi gözlü tabiri caizse balık etli yemek yapmayı bilen birisi çıkmaz.?

valla bu ülkenin yarısı sivaslı galiba. herkes sivas diyor:D kızlarını seviyorumda sivas takımından nefret ediyorum.:)

ordan çıksa çıksa abe sen ne yaparsın bea diyenler çıkar

öbürleride göçmen genelde zaten bulgar ağırlıklı onlar enfes ama düğünlerine gitmiştim arkadaşım munasebetiyle bi kere yok böyle bişey kendimi cennet i ala da buldum bi an işte bu da böle bi anımdır
gocmenler Bulgar agirlikli degil ,Osmanli toprak kaybedince orada kalan Turklerdir

Üst Alt