En Heyecanlı Derbi Hangisi ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Heyecanlı Derbi Hangisi ?

Cevap: En Heyecanlı Derbi Hangisi ?

Anketten bizim derbiyi çıkarsan Real-Barca çıkar şampiyon belli o zaman onuda çıkaralım :)

Galatasaray-F5 derbisi dünyada tektir...

Kimisi der dünyanın en iyi derbisi olsaydı bilmem kaç kanal yayınlardı falan faso fiso...

Bu olay tamamen pazarlama ile alakalı...

Bende en hassas en psikopat derbinin Galatasaray-fb oldugunu dusunuyorum bir derbi hastası olarak. Aynı ayar diyebileceğim diğer derbi de Rangers-Celtic'tir, yıllardır izliyorum, en hareketli ve taraftarın 90 dakika çıldırdığı bir başka derbi. Bence 2 sınıf derbi var, bi tarafta Galatasaray-fener ve Rangers-Celtic, diğer tarafta geriye kalanlar. Bu ikisindeki atmosfer hiçbirinde olmuyor hiçbir şekilde.

Bende en hassas en psikopat derbinin Galatasaray-fb oldugunu dusunuyorum bir derbi hastası olarak. Aynı ayar diyebileceğim diğer derbi de Rangers-Celtic'tir, yıllardır izliyorum, en hareketli ve taraftarın 90 dakika çıldırdığı bir başka derbi. Bence 2 sınıf derbi var, bi tarafta Galatasaray-fener ve Rangers-Celtic, diğer tarafta geriye kalanlar. Bu ikisindeki atmosfer hiçbirinde olmuyor hiçbir şekilde.

boca riverda da oluyo abi hor görme

Turkiyede Derbi maclarini hic sevmem cunku futbol adina hicbirsey olmuyor.

Heycan var ama futbol yok

Biribirinden en cok nefret eden iki taraftarın takımlarının oynadıgı mac en heyecanlısı olur daima. Yani elbette ki biz ve Fener. Her ne kadar onlar ortada bir derbinin kalmadıgını sürekli dile getirip kendilerini yalanlasalar bile.

Biribirinden en cok nefret eden iki taraftarın takımlarının oynadıgı mac en heyecanlısı olur daima. Yani elbette ki biz ve Fener. Her ne kadar onlar ortada bir derbinin kalmadıgını sürekli dile getirip kendilerini yalanlasalar bile.

En nefret eden dersen Boca River çıkar renkdash.

Arjantin'de Boca'lıların çalıştığı işyerinde River'lılar, River'lılar'ın çalıştığı işyerinde Boca'lılar çalışamaz.

Üst Alt