En iyi Amerikan Dizisi


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütün dünya neredeyse Amerikan dizilerini takip ediyor. Sevin yada sevmeyin herkese hitap eden diziler bunlar. Sizce en başarılı, kurgu olarak sizi cezbeden dizi hangisi ?

Not: Dizi sayısı çok olduğu için lütfen listedeki seçimlere anlayış gösteriniz. Temsilidir.
 
Cevap: En iyi Amerikan Dizisiprison_break.jpg
 
Cevap: En iyi Amerikan DizisiP.B, How I met Your Mother ve Mad Men benim favorilerim burda oyum komediden yana olduğu için how i met your mother diyorum:)
 
Cevap: En iyi Amerikan DizisiPrison Break'in 1. sezonunu hicbiseye degismem ama en iyisi Dexter (listeden tabi, listede olmayan ama bunlarin hepsinden kaliteli sayisiz dizi var)
 
Cevap: En iyi Amerikan DizisiPrison Break'in 1. sezonunu hicbiseye degismem ama en iyisi Dexter (listeden tabi, listede olmayan ama bunlarin hepsinden kaliteli sayisiz dizi var)Doğru Hayri. Bende dedim kendi kendime ama en köklü olanları yazayım istedim hani 3-4 sezon devirmiş olanları. Fringe&Mad Men istisna oldu sadece:)Çokta fazla seçenekli anket seçimi zorlar diye 8'le sınırlamak istedim kısacası.DExter'ın sıkı izleyicisiyim. Cidden çok seviyorum ters psikoloji kurguları.
 
Cevap: En iyi Amerikan DizisiPB, Lost , Fringe , DEXTER ama listeye bakarsakPB derim.. Diziyi 4 5 kere de izlemiş olsam 1 kez daha seyrettirecek heyecanı olan bir dizi..
 
Cevap: En iyi Amerikan DizisiDexter kötü bitti ya:( İçim sızladı resmen tekrar izledim son 5dk sını son bölümün.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt