En iyi Amerikan Dizisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En iyi Amerikan Dizisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bütün dünya neredeyse Amerikan dizilerini takip ediyor. Sevin yada sevmeyin herkese hitap eden diziler bunlar. Sizce en başarılı, kurgu olarak sizi cezbeden dizi hangisi ?

Not: Dizi sayısı çok olduğu için lütfen listedeki seçimlere anlayış gösteriniz. Temsilidir.

Cevap: En iyi Amerikan Dizisi

prison_break.jpg

P.B, How I met Your Mother ve Mad Men benim favorilerim burda oyum komediden yana olduğu için how i met your mother diyorum:)

Prison Break'in 1. sezonunu hicbiseye degismem ama en iyisi Dexter (listeden tabi, listede olmayan ama bunlarin hepsinden kaliteli sayisiz dizi var)

Prison Break'in 1. sezonunu hicbiseye degismem ama en iyisi Dexter (listeden tabi, listede olmayan ama bunlarin hepsinden kaliteli sayisiz dizi var)

Doğru Hayri. Bende dedim kendi kendime ama en köklü olanları yazayım istedim hani 3-4 sezon devirmiş olanları. Fringe&Mad Men istisna oldu sadece:)

Çokta fazla seçenekli anket seçimi zorlar diye 8'le sınırlamak istedim kısacası.DExter'ın sıkı izleyicisiyim. Cidden çok seviyorum ters psikoloji kurguları.

PB, Lost , Fringe , DEXTER ama listeye bakarsak

PB derim.. Diziyi 4 5 kere de izlemiş olsam 1 kez daha seyrettirecek heyecanı olan bir dizi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt