En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

En güzeli blöf atmak. Her sağlayıcı da işe yaradı bende şu ana kadar. Vodafone'a geçeceğim 1 hafta içinde sorunumu düzeltmezseniz diyebilirsin. (en son 500 liraya kadar fesih ücretini karşılıyorlardı)

Ben TTNET'i iptal ettircem diyince 130 liralık paketi 70 verdiler. Keza Turktelekom'da da 26 liraya 8 GB kullanıyorum daha 3-4 aydır.
En son blöf atıp kapatın lan hattımı faturasız yapın dediğimde okey diyip 1 saat içinde faturasıza geçirip aktarma bedeli çakmışlardı
 
Bugun oglen 4 ten beri internetim var la yok gibi bişey
İnternet çekiyo görünüyor ama internet yok

Superonline fiber deyim bu arada
İstanbul’da benzer sorunu yaşayan var mı
 
chrome dehset ram yiyor ama yine de rakipsiz.

porno izeyeceksen opera oneririm. kendi icinde proxy ozelligi var hemde gizli modda aciliyor.

eski kafaliyim ben bilmem opera falan dersen mozilla oneririm
 
TTnet yalın internet var bulunduğum yerde ttnet'in fiber ağı yokmuş, sınırsız aylık 85 lira ödüyorum son bir yıldır ara ara hatta kopmalar internet kesilmeleri falan oluyordu aradım bir türlü düzeltmediler arıza kaydı oluşturuyoruz falan filan sallamalar en son modeminiz eski modeminizi yenileyin dediler 250 tl para istediler yok dedim türkcell süperonline ile konuşmaya gittim bizim burada kendilerine ait fiber kablo döşemişler fiber internet varmış aylık da hemen hemen aynı. yalnız benim ttnet'te 1 yıllık taahhüdüm bitmediği için değiştirmedim. Son 2-3 aydır süper hızlı internet kesilme kopma falan da yok. Böyle devam ederse ttnet'te kalırım.
 
Üst Alt