En Korktuğunuz An? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Korktuğunuz An?

Cevap: En Korktuğunuz An?

Bi gün elektrik gitmisti ortam kapkaranlık merdivenle cıkıyoruz ergen zamanındayız iki arkadasım kosarak cıktı ben yürüyodum veletler kapının arkasına saklanmasınmı :D Bi bağırdılar benim tansiyon düstü yan komsudaki nine bayıldı :D

:)Ahahah,bende bi ara milletin şartellerini attırırken bi demire dokunmuştum ve kolum titredi birden.Elektrik çarptı sanmıştım.

Bide gece bakkaldan dönerken binanın girişine yöneldim,birden 3-4 tane kedi bi çıktı aniden neye uğradığımı şaşırdım.

2-3 sene evvel oturma salonunda televizyon'da maç izliyodum. Salon'nun bir de kapısı var, kapanın arkasında ise boş bir salon, sağı solu tuvalet, mutfak, yatak odaları felan işte. Önce hayal etmeye başladım: 'Ulan şu kapının yanından daha yeni biri mi geçti? Yok la kim geçecek, evde yalnızım zaten'.

Bu düşüncelerle telaşa kapıldım. Maçı felan unuttum, iyice korku sardı. Sonra televizyona bakıyormuş gibi bir de o boş salona bakıyodum bir kaç kez.

Yirmi dakika felan geçti, harbiden hissetmeye başladım. Hatta bişeler bile görmeye başlamıştım. Vız gibi geçen birini. Maçın sesi çok yüksekti, korkumdan kısmak için kumandaya bile uzanamadım, bizim halılar çok kalın bir de, ses felan yok yerlere basarken.

Evi aramaya başladım. Mutfak, balkon, tuvalet felan. Kendi yatak odama girdim, yatağın altına felan baktım. Hiç bişe yok. Taa ki elbise dolabıma bakana kadar.

Dolabı açtığımda karşımda dolabın içine oturmuş ince ayaklı, kısa boylu, yüzünde maskesi, ve ellerinde ise eldiveni olan birini gördüm, maske'de göğsüne kadar iniyodu VELETİN. Pantolonu hiç kimsede görmemiştim. Bağırıp çağırırken ayağımla vurmaya başladım bu maskeliye, otuz saniye felan giriştim kafasına ve karnına. Sonra maskenin altında ağlayan bir çocuk sesi duydum, maske o kadar korkunçluydu ki dokunmayı bile istemedim, komplodur felan diye. Maskeyi çektim, altından 12 yaşında ki kardeşim çıktı. 'Böyle şaka mı yapılır lan' felan, birazda sövdükten sonra bir dayak daha çektim buna. O gün bugün, hiç kimseye şaka yapmayı sevmiyor velet.

okurken ben korktum reis :D

O zaman o dolaptakinin kardeşin olacağını bilemezsin tabi sende haklısın ama kardeşin biraz fırmama heralde.İnşallah gerçeğiyle (hırsızla)karşılaşmazsın.

Amiiin, o zaman harbiden gidici felan olabilirim. Ya aslında hiç korkmayan biriym, ama o olay beni baya bi etkilemişti. Olaydan hemen sonra 10-15 litre su içmiştim :eek: Evde hala herkesin dilinde :eek:

Amiiin, o zaman harbiden gidici felan olabilirim. Ya aslında hiç korkmayan biriym, ama o olay beni baya bi etkilemişti. Olaydan hemen sonra 10-15 litre su içmiştim :eek: Evde hala herkesin dilinde :eek:

Korktuğunuz olaylardan sonra şekerli su icin korkunuzu alır trafik kazasındada korkmuıstum hemen şeker su bulup karıstırıp bize verdiler .

Yemiyen bilmez Mert Sırtından tut bacaklarına kadar mor ! Hasteneye gittik polis geldi bilirsiniz bu tarz olaylarda gelir . İnanmadılar . Zoruma gidense bosu bosuna dayak yemem .

Kötü olmuş.Bizim geçen halı saha maçında arkadaşın kaşı yarıldı forma,şort,krampon falan hastaneye gittik hemen dikiş için bi tane hastane görevlisi polis mi bilmiyorum ama bize yarım saat soru sordu kavgamı ettiniz diye.Senin olayda inanması lazım polisin yada işine gelmiyodur inanmak.

Şimdi gülerek anlatıyosunuz evde aile ortamında veya arkadaşlarınıza bu olayı ama o an neler yaşadığınızı sen ve kardeşin bilir.

17 ağustos 1999

depremle tanışmıştım bir çok insan gibi

Benim babam hoca 150 tane ölü yıkamış depremde kolu kopanlar ayağı kopanlar ezilenler :sad007: Babam deprem sırasında gözünü açmamış kıyamet bu diye Şahadet getirmiş. Ben ise üzerime halı geldiğini ve babamın kucağında kapının önüne düşen minare yüzünden camdan dışarı çıktığımızı hatırlıyorum :(

Kötü olmuş.Bizim geçen halı saha maçında arkadaşın kaşı yarıldı forma,şort,krampon falan hastaneye gittik hemen dikiş için bi tane hastane görevlisi polis mi bilmiyorum ama bize yarım saat soru sordu kavgamı ettiniz diye.Senin olayda inanması lazım polisin yada işine gelmiyodur inanmak.

İşine gelmiyordur hacı

Ben yedim ama o zamanlar plastik kop yoktu tahtaydı.

Tahta laf mı ersin abi o polisin maskeli yüzü varya . Jop yiyorudm 15 dk sonra dısardan bağırmalar geldi polis durdu arkadaslarına sordu bu ne diye meğerse benim arkadaslarım isyan cıkarmaya gelmiş sağolsun hepsi Allah razı olsun isteseler canımı veririm . Bazıları benim icin jop yedi işkenceye maruz tutuldu Allah hepsini ailesine bağıslasın .

Benim babam hoca 150 tane ölü yıkamış depremde kolu kopanlar ayağı kopanlar ezilenler :sad007: Babam deprem sırasında gözünü açmamış kıyamet bu diye Şahadet getirmiş. Ben ise üzerime halı geldiğini ve babamın kucağında kapının önüne düşen minare yüzünden camdan dışarı çıktığımızı hatırlıyorum :(

Valla kötüymüş kardeşim çok geçmiş olsun.

Depremdeki korku değil ne yapacağını bilememe şaşkınlığı geçmis olsun .

sene 2003 yeni yeni basketbol maçlara gitmeye başlamışım o zaman bizim takım maçlarını ahmet cömertte oynuyor bizim ewden de ahmet cömerte 10 15 dk her hafta sonu ya bizim yada ülkersporun maçlarına giderdik arkadaşlarla çocuk olduğumuz için para almıyolardı bizden

ve büyük maç galatasaray fenerbahçe ilk derbim salon hınca hınç dolu o salonu ilk defa o kadar dolu görüyodum bir ses var akıllara zarar yanımdaki arkadaşımın sesini duyamıyodum maç başladı bizimkiler kötü oynuyodu hemen sahaya su şişeleri çakmaklar yağmaya başladı bende korkmaya başladım oyun durdu anons yapıldı tüm tribün küfür ediyoduk sonra maç yeniden başladı ama değişen bişi yok aynı tas aynı hamam, sonra maç devam ederken sahaya ses bombası mı desem maytap mı desem bilmiyorum acayip ses çıkaran bişi atıldı o an ben iptalim poliste sağ baştan copla girşimeye başladı arkadaşım kolumdan tuttu dışarı çıkıcaz ama kapıya en uzak bölgedeyiz arkadan biri sıkıştırıyo önden biri ezilicem sandım, sonra arkamızdakiler yavaş yavaş dağılmaya başladı meğerse polisten kaçıyolarmış, ufukta polis elinde copuyla gözüktü içimden dedim 'lan ben bunu yersem pert olurum hastaneye giderim sonra bizimkiler hastaneye gelir çıkıştada beni bi güzel döverler' diye düşünüyodum polis yanımıza kadar geldi copu kaldırdı ama vurmadı onun yerine ' napıyonuz lan burda a.. koduklarım gidin evinize' diyip bana bir güzel tokat attı, o tokata kadar ödüm patladımıştı kafamdan binbir senaryo geçiyodu ya cop yersem ya ezilirsem ya evdekiler öğrenirse vs... tokadı yiyince rahatladım dedim iyi bundan sonra bişi olmaz ama o ses 3 gün kulaklarımı cınlattı ;)

en korktuğum anım bu değildir heralde ama anısı bende çok büyük anlatıyım dedim

Üst Alt