En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!


b11569-2.jpg


b11569-4.jpg


b11569-6.jpg
Açıkçası beğendim, yarın gidip almayı düşünüyorum.
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!satışa cıkmıs mı ?hemen alıyorum varsa bu
 
Sinekten yağ çıkarma bu olsa gerek...En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

b11569-2.jpg


b11569-4.jpg


b11569-6.jpgGSStore'un yeni ürün pes doğrusu .
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Yüzsüzlük ulan bildiğin. Yazıklar olsun ne diyeyim.
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!benden önce açmışsın. :)sinekten yag çıkarma bu olsa gerek .

gsstore
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Ulan yönetim :haha: yeni ben açacaktım bu konuyu açılmış açmadım adamlar bu günden bile kar çıkarmaya çalışıyorlar :haha:
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Dalgası bir yana harbiden küme düşşek Adnan Polat ve ekibi çıkıp ''seneye maçları TRT'de izleyeceği için üzülen Galatasaray taraftarı var. Bunu anlamakta çok zorlanıyorum açıklaması yapacak'' diye tırsmıyor değilim.
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Fiyatı 30 tl almam lazım bunu ama antalyadan sipariş verecem acaba hangi beden olur bana pek alışverişle aram iyi değildir o yüzden bilmiyorum :/
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Bugünden kâr çıkaracak tabii. Bilinçsizce Galatasaray'ı unutup yönetime olan sinirini Galatasaray'dan çıkaran taraftara ders olması açısından güzel. Tuttuğunuz takımın büyüklüğünü unutmayın. Taraftar olarak fark ortaya koymak istiyorsanız bu t-shirt'ü alır salına salına gezersiniz. 30 TL hiçbir şey. Herkes de görür Galatasaray'ın, takıma olan sevginin farklılığını. Burada gelip sinekten yağ çıkarma mantığıyla hareket ederseniz en baştan sahipsiz bırakırsınız takımı.
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Ben de yakında Andan Polat istifa t-shirtleri bastıracam renkdaşlar 10 TL'den satmayı planlıyourm ;)
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Bugünden kâr çıkaracak tabii. Bilinçsizce Galatasaray'ı unutup yönetime olan sinirini Galatasaray'dan çıkaran taraftara ders olması açısından güzel. Tuttuğunuz takımın büyüklüğünü unutmayın. Taraftar olarak fark ortaya koymak istiyorsanız bu t-shirt'ü alır salına salına gezersiniz. 30 TL hiçbir şey. Herkes de görür Galatasaray'ın, takıma olan sevginin farklılığını. Burada gelip sinekten yağ çıkarma mantığıyla hareket ederseniz en baştan sahipsiz bırakırsınız takımı.Takıma sevginin farklılığı takım tarihin en kötü sezonunu yaşarken ASY'i doldurmak, TT Arena'yı Fenerbahçe maçında 50 bin kişiyle doldurmaktı. Bundan daha iyi sezonlarımızda bile ASY'yi dolduramıyorduk yahu.Adamlar herşeyi paraya dökmeye çalışıyor. Nasıl bir beyinin ürünüdür bu ?Böyle saçma bişey olabilir mi ?
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Larc olurmu tam üstüme otursun istiyorum bol hiç sevmem sipariş vercem 2 saat sonra parayı yatırıp atmden
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Bir de not ekleyeyim. Bu ürün Cuma günü store'lara girmiş. Yani Fenerbahçe maçıyla alakası yok ürünün.
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Takıma sevginin farklılığı takım tarihin en kötü sezonunu yaşarken ASY'i doldurmak, TT Arena'yı Fenerbahçe maçında 50 bin kişiyle doldurmaktı. Bundan daha iyi sezonlarımızda bile ASY'yi dolduramıyorduk yahu.Adamlar herşeyi paraya dökmeye çalışıyor. Nasıl bir beyinin ürünüdür bu ?Böyle saçma bişey olabilir mi ?

Bana ne olm adamın niyetinden. O stadı 50 bin kişi takıma sahip çıktığı için doldurmadı. ASY'yi de o yüzden doldurmadı. ASY'yi dolduran adamlar, o stadı bir daha göremeyecek olmanın duygusallığıyla doldurdu. Cuma günü 50 bin kişi sırf Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmek için doldurdu. Aslında o taraftar "Galatasaray'ıma destek olayım" diye gitmedi o stada. O taraftarların hepsi ama hepsinin tek bir sebebi vardı. Fenerbahçe'yi devirip bununla mutlu olmak.Dediğim gibi niyeti beni bağlamaz. Bu t-shirt'ü alıp gururla da giyerim. 3 gündür formamla geziyorum. Maç günü giymiştim çıkarmadım, çıkarasım gelmedi. Gram da gocunmuyorum, yönetime göre, başarısızlığına göre sevmedik ya. Bu t-shirt'ün kulübe sağlayacağı maddiyat umrumda değil, destek için giyerim ben.
 
Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!Bana ne olm adamın niyetinden. O stadı 50 bin kişi takıma sahip çıktığı için doldurmadı. ASY'yi de o yüzden doldurmadı. ASY'yi dolduran adamlar, o stadı bir daha göremeyecek olmanın duygusallığıyla doldurdu. Cuma günü 50 bin kişi sırf Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmek için doldurdu. Aslında o taraftar "Galatasaray'ıma destek olayım" diye gitmedi o stada. O taraftarların hepsi ama hepsinin tek bir sebebi vardı. Fenerbahçe'yi devirip bununla mutlu olmak.Dediğim gibi niyeti beni bağlamaz. Bu t-shirt'ü alıp gururla da giyerim. 3 gündür formamla geziyorum. Maç günü giymiştim çıkarmadım, çıkarasım gelmedi. Gram da gocunmuyorum, yönetime göre, başarısızlığına göre sevmedik ya. Bu t-shirt'ün kulübe sağlayacağı maddiyat umrumda değil, destek için giyerim ben.Konu o değil olm. Yüzsüzlük yahu şu yapılan.
 
Üst Alt