En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

Daha önce dikkat etmemişim hiç, parayı verince hemen gururun okşanıyor :)

"Büyük GALATASARAY Taraftarı Sayın Anıl KILIÇ,

Alışverişiniz başarılı bir şekilde tamamlanmıştır."

en kotu gunu biz getirdik mi diyorlar:)

hani GS kotu durumda gibi gosteriliyordu sayin baskan

kusura bakma ama IQ nun 50 civarinda olduguna inaniyorum

en kötü durumda bile kendine pay cikarmaya calisan yönetime: PES...!!!

ama pazarlama isi ile kim ugrasiyor ise gercekten usta derim...adam/bayan isini fevkaladenin fevkinde yapiyor...her yönetime öyle bir pazarlamaci lazim...bu yönetimden sadece pazarlama bölümü ile ugrasan elemani tutmak lazim...

tisörtler gercekten güzelmis...ama begenmedigim bir konu bu ürünlerin slim-fit olmamasi...karton gibi duruyor cogu zaman insanin üstünde :D

T-shirtteki yazi anlamli fakat bøyle bir t-shirt cikarmak anlamsiz. Farkli seyler olsa durum køtu olsa cikabilir bøyle bir t-shirt taraftar da alir. Fakat ben hic begenmedim acikcasi bøyle birseyi. Adnan Polat'in yaptiklari bilet fiyatlari yok o karti bu karti olmayanin bilet alamamasi falan hep soru isareti. Taraftar resmen Adnan Polat yønetimi tarafindan para deposundan baska birsey gørulmuyor herhalde. Yani alinmali urunler vs. vs. de iste Adnan Polat yønetimi simdiki durum bunun uzerinden bile para kazanma politikasi gibi geldi bana. Bunun diger yollari da var. Forma satisi kampanya olur Ultraslan falan katilir ve slogan belirlenirdi inadina formalarimizla sokaklarda da denilebilirdi. Direk suclamak istemiyorum fakat bu yaptiklari bana direk yuzsuzluk gibi geldi.

maca gidecek arkadaslar beyaz tisörtler alip üstüne "yönetim istifa" diye yazdirsa olmazmi ??

kisi basina en fazla 10 tl tutar tisört+istifa yazisi...

En kötü gün bugünse... | Tshirt Rezilliği

b11569-2.jpg

b11569-4.jpg

b11569-6.jpg

E20297Â*BUGUNÂ*DEÂ*GALATASARAY - Erkek / Tshirt - Gsstore.Org

Bu saka mi simdi ?? Böyle bir dönemde bile herseyi paraya cevirmeye calisan bir yönetim var basimizida. Hepsine yaziklar olsun. Yeter artik ya. O kadar soydunuz bizi bu sene yetmedi mi ?? :mad:

Yanlız tshirt mükemmel.Olayın saçmalığını bi kenara bırakırsak bu konsept süper olmuş.

Üst Alt