En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

b11569-2.jpg

b11569-4.jpg

b11569-6.jpg

Açıkçası beğendim, yarın gidip almayı düşünüyorum.

Cevap: En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

satışa cıkmıs mı ?

hemen alıyorum varsa bu

Sinekten yağ çıkarma bu olsa gerek...

En kötü gün bugünse, bugün daha yüksek sesle GALATASARAY!

b11569-2.jpg

b11569-4.jpg

b11569-6.jpg

GSStore'un yeni ürün pes doğrusu .

Yüzsüzlük ulan bildiğin. Yazıklar olsun ne diyeyim.

benden önce açmışsın. :)

sinekten yag çıkarma bu olsa gerek .

gsstore

Ulan yönetim :haha: yeni ben açacaktım bu konuyu açılmış açmadım adamlar bu günden bile kar çıkarmaya çalışıyorlar :haha:

Dalgası bir yana harbiden küme düşşek Adnan Polat ve ekibi çıkıp ''seneye maçları TRT'de izleyeceği için üzülen Galatasaray taraftarı var. Bunu anlamakta çok zorlanıyorum açıklaması yapacak'' diye tırsmıyor değilim.

Fiyatı 30 tl almam lazım bunu ama antalyadan sipariş verecem acaba hangi beden olur bana pek alışverişle aram iyi değildir o yüzden bilmiyorum :/

Bugünden kâr çıkaracak tabii. Bilinçsizce Galatasaray'ı unutup yönetime olan sinirini Galatasaray'dan çıkaran taraftara ders olması açısından güzel. Tuttuğunuz takımın büyüklüğünü unutmayın. Taraftar olarak fark ortaya koymak istiyorsanız bu t-shirt'ü alır salına salına gezersiniz. 30 TL hiçbir şey. Herkes de görür Galatasaray'ın, takıma olan sevginin farklılığını. Burada gelip sinekten yağ çıkarma mantığıyla hareket ederseniz en baştan sahipsiz bırakırsınız takımı.

Ben de yakında Andan Polat istifa t-shirtleri bastıracam renkdaşlar 10 TL'den satmayı planlıyourm ;)

Bugünden kâr çıkaracak tabii. Bilinçsizce Galatasaray'ı unutup yönetime olan sinirini Galatasaray'dan çıkaran taraftara ders olması açısından güzel. Tuttuğunuz takımın büyüklüğünü unutmayın. Taraftar olarak fark ortaya koymak istiyorsanız bu t-shirt'ü alır salına salına gezersiniz. 30 TL hiçbir şey. Herkes de görür Galatasaray'ın, takıma olan sevginin farklılığını. Burada gelip sinekten yağ çıkarma mantığıyla hareket ederseniz en baştan sahipsiz bırakırsınız takımı.

Takıma sevginin farklılığı takım tarihin en kötü sezonunu yaşarken ASY'i doldurmak, TT Arena'yı Fenerbahçe maçında 50 bin kişiyle doldurmaktı. Bundan daha iyi sezonlarımızda bile ASY'yi dolduramıyorduk yahu.

Adamlar herşeyi paraya dökmeye çalışıyor. Nasıl bir beyinin ürünüdür bu ?

Böyle saçma bişey olabilir mi ?

Larc olurmu tam üstüme otursun istiyorum bol hiç sevmem sipariş vercem 2 saat sonra parayı yatırıp atmden

Bir de not ekleyeyim. Bu ürün Cuma günü store'lara girmiş. Yani Fenerbahçe maçıyla alakası yok ürünün.

Takıma sevginin farklılığı takım tarihin en kötü sezonunu yaşarken ASY'i doldurmak, TT Arena'yı Fenerbahçe maçında 50 bin kişiyle doldurmaktı. Bundan daha iyi sezonlarımızda bile ASY'yi dolduramıyorduk yahu.

Adamlar herşeyi paraya dökmeye çalışıyor. Nasıl bir beyinin ürünüdür bu ?

Böyle saçma bişey olabilir mi ?

Bana ne olm adamın niyetinden. O stadı 50 bin kişi takıma sahip çıktığı için doldurmadı. ASY'yi de o yüzden doldurmadı. ASY'yi dolduran adamlar, o stadı bir daha göremeyecek olmanın duygusallığıyla doldurdu. Cuma günü 50 bin kişi sırf Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmek için doldurdu. Aslında o taraftar "Galatasaray'ıma destek olayım" diye gitmedi o stada. O taraftarların hepsi ama hepsinin tek bir sebebi vardı. Fenerbahçe'yi devirip bununla mutlu olmak.

Dediğim gibi niyeti beni bağlamaz. Bu t-shirt'ü alıp gururla da giyerim. 3 gündür formamla geziyorum. Maç günü giymiştim çıkarmadım, çıkarasım gelmedi. Gram da gocunmuyorum, yönetime göre, başarısızlığına göre sevmedik ya. Bu t-shirt'ün kulübe sağlayacağı maddiyat umrumda değil, destek için giyerim ben.

Bana ne olm adamın niyetinden. O stadı 50 bin kişi takıma sahip çıktığı için doldurmadı. ASY'yi de o yüzden doldurmadı. ASY'yi dolduran adamlar, o stadı bir daha göremeyecek olmanın duygusallığıyla doldurdu. Cuma günü 50 bin kişi sırf Fenerbahçe'yi şampiyonluktan etmek için doldurdu. Aslında o taraftar "Galatasaray'ıma destek olayım" diye gitmedi o stada. O taraftarların hepsi ama hepsinin tek bir sebebi vardı. Fenerbahçe'yi devirip bununla mutlu olmak.

Dediğim gibi niyeti beni bağlamaz. Bu t-shirt'ü alıp gururla da giyerim. 3 gündür formamla geziyorum. Maç günü giymiştim çıkarmadım, çıkarasım gelmedi. Gram da gocunmuyorum, yönetime göre, başarısızlığına göre sevmedik ya. Bu t-shirt'ün kulübe sağlayacağı maddiyat umrumda değil, destek için giyerim ben.

Konu o değil olm. Yüzsüzlük yahu şu yapılan.

Üst Alt