En Sevdiğiniz 5 Film? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Sevdiğiniz 5 Film?

İzlediğim en kötü filmleri de yazayım, (bana göre tabi)

1- Shawshank Redemption, film kötü değil elbette kötü olsa tüm zamanların en iyi filmleri listesinde (sanırım) bir numara olmazdı, ama kesinlikle bana hitab eden bir film değil, tamamını izlemedim, sıkıldım

2-Fight Club, çok iyi film olduğu söylendiği, herkes tarafından övüldüğü için izledim, sonuna kadar izlemeye dayanamadan kapattığım filmlerden biri oldu, çok sıkıcıydı

3-V for vandetta Çok övüldü, izleyenler izlemeyerek çok şey kaçırıyorsun harika bir film dediler, fight club kadar bile tahammül edemedim.

4-Schindler's List bu filmin tamamını izledim, sıkıcı filmler listemde başa oynayanlar arasında.

5-Joker Büyük umutlarla izleyip bitirdiğim, büyük hayal kırıklığı yaratan vasat altı film

Tekrar söyleyeyim bu filmler kötü değil aksine çok iyi filmler. (öyle olmalı yani ben film konusunda otorite olmadığıma göre ve bütün dünya da iyi dediğine göre iyidir.) filmlerin her biri klasik, vandetta ve fight club gibi flesefi açıdan değerli örnekleriyle birlikte dünyada en iyi filmler listesinde başa oynayacak filmler, ama hepsi çok durağan, konusu çok yavaş ilerleyen, mesaj kaygılı, benim gibi aksiyon, bilimkurgu türü severlere yönelik filmler değil,

Son düzenleme:
1- Rocky I
2- The Godfather II
3- The Matrix
4- Se7en
5- Pyscho

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sadece sinemada izlediklerim arasından liste yapacak olursam.

Er ryan'ı kurtarmak
Gladyatör
Eşkıya
Titanik
pearl harbor

Sinemaya gitmeyi özledim.

Üst Alt