En Unutamadığınız Fenerbahçe Derbisi Golü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En Unutamadığınız Fenerbahçe Derbisi Golü

1569389870182.png

Çok sıradışı goller izledik , çok sıradışı zamanlarda gelen goller izledik. Peki ya sizin izlemeye doyamadığınız gol hangisi?

Benim yakın zamanda Elmander'in söke söke alıp attığı bu gol. ( VAR olsa bu sene iptal ederlerdi saçmasapan bahanelere dayanarak o ayrı ) Sneijder gollerinin sıkça telafuz edileceğini düşünüyorum.​

fener yine bir şey oynamayıp, iki absürt gol ile öne geçmişti yani olmayacak goller attılar her zamanki gibi. bizim takım çok iyiydi ama o deplasmanda bile yenilmeyeceğimizden emindim izlerken ki bayağı eze eze geri geldik oyun olarak o maçta, kısacası o Hakan Baltanın golü iyi hissettirmişti belki galibiyet değildi ama oyun olarak ezdiğimiz bir maçta en azından bir sonuç aldık. Şu özette bile net ortalar, merkezden akınlar ki gol var Elmander ile bilemedim ya şu takım olsa şu an ligi çok rahat süpürür yine.

Dean Saunders'ın 1996 kupa finalinde Fenerbahçeye attığı gol. Malum bayrak diktiğimiz maç. Maçtaydım maçın başında 1-0 yenik duruma düşmüştük. Hakem % 100 penaltımızı yemişti. Sonra karşı kale önünde Saundres ın şutu geldi, bütün stad susunca gol olduğunu anlamıştım. Maç bittiğinde Souness bir kaç sıra önümden Galatasaray bayrağını aldığında hiç birimiz stadın ortasına dikeceğini tahmin etmiyorduk. Sevincini bizimle paylaşacak diye beklerken o sevinci kuşaktan kuşağa aktarmayı tercih etti. Daha sonra olaylar olaylar olaylar ;)

Dean Saunders'ın 1996 kupa finalinde Fenerbahçeye attığı gol. Malum bayrak diktiğimiz maç. Maçtaydım maçın başında 1-0 yenik duruma düşmüştük. Hakem % 100 penaltımızı yemişti. Sonra karşı kale önünde Saundres ın şutu geldi, bütün stad susunca gol olduğunu anlamıştım. Maç bittiğinde Souness bir kaç sıra önümden Galatasaray bayrağını aldığında hiç birimiz stadın ortasına dikeceğini tahmin etmiyorduk. Sevincini bizimle paylaşacak diye beklerken o sevinci kuşaktan kuşağa aktarmayı tercih etti. Daha sonra olaylar olaylar olaylar ;)
alkollü araç kullanmaktan tutuklanmış reis

Ümit Karan 90+3'te TR Kupası'nda 2-1 öne geçiren gol.. Maç Samiyendeydi. Skor 1-1, ilk maç 0-0 bitmişti. FB 9 kişi kalmıştı. Uzun zamandır psikolojik üstünlük onlardaydı ve eğer kazanamazsak bu üstünlük çok daha büyürdü.

O golle hem turu geçtik hem de o seneki şampiyonluğun önünü açtık.

Üst Alt