Ender Arslan Galatasaray'da İddaası


Ender Aslan Galatasaray'da!Galatasaray Erkek Basketbol Takımı önmüzdeki senenin kadrosunu oluşturmaya başladı. Galatasaray geçtiğimiz yıllarda Efes Pilsen ve A Milli Takımın guardı Ender Aslan'ı kadrosuna kattı. Oyuncu çok büyük bir aksilik olmazsa seneye Galatasaray'da!Galatasaray Basketbols Fotos | FacebookKaynak : Can İşbakan ( Cumhuriyet Gazetesi Basketbol Editörü )Efes Pilsen ile Ender Arslan'in yollari ayrildi, Efes yabanci bir guard alacakİkinci haber de su: Ender Arslan Galatasaray'da
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'da İddaasıEnder-Tutku olur o zaman.Jerryden daha dengeli bir guard en azından takım oyununa yatkın.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'da İddaasıJerry'dense Ender'in takımda olması bana göre daha iyi ancak Ukic gibi bir adam var karşıda, bizi ancak Teodosic gibi bir adam paklar artık. :p
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'da İddaasıMilli takımı izlerken kanser olma sebebim. Olmadık yerlerde soktuğu 3lükler dışında bir numarası yok açıkçası.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'da İddaasıNasıl Servet Çetin´in yıllardır Türk futbolunda bu kadar değer görmesinden tiksiniyorsam o derece hisler Türk basketbolunda Ender için de geçerli.Hiç sevmiyorum şu herifi.Ne zeka var,ne asist özelliği var nede yetenek.Ancak üçlük çizgisinde bekler ve hızıyla penetre yapar işte.2 oyun kurucu hakkını yerliden kullanacaksak Tutku´nun yanına rotasyona ancak Kerem Tunçeri gibi bir reisi kabul ederdim.Değerlendirmemi yaptım daha önce.Çok yanlış bir tecih bana göre ama hayırlı olsun.Keşke Ender yerine Sinan´ı alıp,yabancı oyun kurucu alsaydık.
 
Üst Alt