Ender Arslan Galatasaray'da


Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daForumdaki çoğu arkadaş karşı çıkmıştı transferine ama bence iyi transfer. Milli Takım'da da çok beğenirim Ender'i. Zaten geçen sene çok süre alamadı Efes'te. Bu sene 4-5 maçta çıplak gözle izleme şansım oldu Ender'i. Oldukça savaşçı, takıma ruh katabilecek bir oyuncu. Hayırlı olsun, güzel hamle. Çok da severim kendisini. Kerem Gönlüm, Sinan Güler, Kerem Tunçeri'den sonra en sevdiğim yerli basketçidir.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'dayabancı oyun kurucu şart..hemde iyi bir isim olması lazım...bu arada ender bu yabancı takımlara ne ara gitti ben bunları unutmuşum ya...
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daHayırlı olsun.Ben beğeniyordum Ender'i.Başarılı olacağına inanıyorum.Zaten Oktay hoca istediğine göre başarılı olacaktır. :)
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daBen şahsen Servet´in Türk futbolunda bu kadar değer görmesinden tiksiniyorsam,o derece Ender´in Türk basketbolunda bu kadar değer görmesinden tiksiniyorum.Neyse,hayırlı olsun diyeceğiz artık.Ama yabancı oyun kurucu gelmesse ayvayı yeriz.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daBu arada JJ gitmiş.JERRY JOHNSON ASTANA'DAAmerikali oyun kurucumuz Jerry Johnson, Kazakistan'in BC Astana Takimi ile sözlesme imzaladi.Oyuncumuza bugüne kadarki katkilarindan dolayi tesekkür ediyor ve kariyerinin devaminda basarilar diliyoruz.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daönce cevher şimdi ender yerli transferlerimiz çok iyi gidiyor umarım kerem gönlüm de gelir.bu arada ermal ile resmi açıklama falan yok enteran
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daB_10367_Arslan%20-%20B.jpg
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daermal kesin ayrıldı mı.yerli kadromuza kaliteli isimler katılırken,takımda tutulsa iyi olurdu.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt