Ender Arslan Galatasaray'da


Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daTutku Reis artık yalnız değil. Japonya 2006 fatihidir Ender Arslan. Çok önemli bir transfer.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daİyidir iyi yerli guard olarak başka birini alamazdık. Zaten Tutku'yu dinlendirmek için geldi :)
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daBeyler facebook'ta birisi nikola petkovic ve ersan ile anlaşıldı nba'den haber bekleniyor diyoryalçın dümer'in sayfasında :)):
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daÇok tercih edeceğim bir oyuncu değil kendisi ama formayı giydiği süre içerisinde desteğimizi veririz illa ki. :)
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daYerli kalitesi acisindan iyi bir transfer . Turk oyuncular belli Ender de bu oyuncularin arasinda elitlerden bu yuzden cok iyi transfer .
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daHayırlı olsun. Yerli rotasyonumuz gayet iyi duruma geliyor. Oktay hoca varsa hiç bir transferden çekinmeyin.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daYalçın dümer sıra kerem gönlüm'de diyor reis tutturuyor bu aralar oda güzel transfer olur .
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'dagayet iyi transfer yerli kalitesinin artırmak bu sene çok önemli bu sayede seviye olarak yükseliriz cevher transferini de çok olumlu buluyorum furkan aldemiride alırsak kısa sürede önemli yol almış olacağız seneye euroleage ve ligde daha kalite kadrolarla ancak var olabiliriz devamını bekliyoruz
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daEn başından beri çok beğendiğim bir oyuncu. Gönül verdiğim formayı terletmesi benim adıma çok hoş bir duygu.
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daHayırlı olsun. Bu arada bu indexi tasarlayan adam degişmiş heralde lesh tasarımlar çıkıyo bu ne lan.8745__WALL.jpg
 
Cevap: Ender Arslan Galatasaray'daHayırlı olsun. Oldukça iyi bir transfer. Oktay hocanın elinde harikalar yaratır :)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt